Чесні новини з усієї України!

«Буде кого дебати!»: Зеленський запронував Тимошенко бути модератором дебатів з Порошенком

«Буде кого дебати!»: Зеленський запронував Тимошенко бути модератором дебатів з Порошенком

Шоумен, керівник «Студії Квартал 95», кандидат на пост глави української держави Володимир Зеленський запропонував лідеру політичної сили «Батьківщина» Юлії Тимошенко стати арбітром і ведучою на майбутніх дебатах.

Про це повідомляє  Interfax Ukraine.

Так, Володимир Зеленський зазначив, що для досягнення максимального рівня чесності на дебатах необхідно призначити незалежного модератора. Відповідно до думки керівника «Студії Квартал 95», ним могла б стати Юлія Тимошенко. «Ви посіли третє місце в першому турі і не підтримали жодного з кандидатів, чи зможете ви стати гарантом чесних правил і рівних можливостей на дебатах? Чекаємо відповідь протягом 24 годин», — Зеленський.

Довідка ЗНАВЦІВ

3 квітня Володимир Зеленський викликав на дебати чинного Президента України, свого суперника по другому туру виборів голови держави — Петра Порошенка.

Зеленський зазначив, що обговорення важливих для України питань повинно пройти наживо, перед тисячами журналістів на НСК «Олімпійський». Сьогодні вночі стало відомо, що нинішній Президент підтримав цю ініціативу. Незаважаючи на обурення такою ідеєю своїх підлеглих та однодумців, которі вважають, що це «не по-європейськи».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, у регіональному розподілі ймовірнлшл голосування в другому турі президентських виборів Порошенко поки що поступається Зеленському в усіх регіонах, навіть на Заході України та в Києві.

Другий тур виборів президента: хто кого підтримає і як розподіляться голоси? (інфографіка)

Leave a comment

Top