Чесні новини з усієї України!

Не 30 поїздок: В Києві суд виніс рішення по ліміту монетизації на проїзд

Не 30 поїздок: В Києві суд виніс рішення по ліміту монетизації на проїзд

Окружний адміністративний суд міста Києва встановив, що монетизація пільг на проїзд у громадському транспорті не може бути обмежена 30 поїздками і середньою вартістю за станом на початок року.

Про це з посиланнім на прес-службу суду повідомляє 112.ua.

Позивач оскаржував пункти прийнятого урядом порядку надання пільг за проїзд готівкою, згідно з яким мова йде про компенсацію вартості 30 поїздок на місяць за середньою вартістю проїзду по області станом на початок року. В якості підстави позивач посилався на те, що оспорювані пункти обмежують його право на пільговий проїзд.

«Суд, розглянувши справу в порядку письмового провадження, визнав протиправними та нечинними частини першу і другу пункту 4 Порядку надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого відповідною постановою Кабінету Міністрів України», — йдеться в повідомленні.

Таким чином суд визнав протиправними норми про те, що розмір монетизації пільг на проїзд міськдержадміністрація стверджує, помноживши середню вартість проїзду в області на 30 поїздок; середню вартість для розрахунку беруть за станом на 1 січня року.

Це рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, у мережі розповіли повну історію проїзних квитків у київському транспорті.

Еволюція трамвайного квитка (фотогалерея)

Top