Чесні новини з усієї України!

В Києві будут прилюдно забирати ікру у стерляді. Запрошують всіх!

В Києві будут прилюдно забирати ікру у стерляді. Запрошують всіх!

28 березня 2019 року в столиці на Корчуватому буде проведена ознайомча Акція «Нерест осетрових риб в столиці».

У 2018 році вітчизняні рибоводи виростили понад 20 тисяч тонн товарної риби. Для країни, в якій 63 тисячі річок, 400 тисяч ставків, 1 мільйон 300 тисяч гектар прісної води, а так само два моря це незначний результат. Ми маємо колосальний водний і людський професійний потенціал. Українські рибоводи і їх програми брали участь в становленні риборозведення В’єтнаму, Китаю, Лаосу, Ізраїлю, Польщі, Румунії та багатьох інших країн. Що заважає їм застосувати свої унікальні знання і працю на Батьківщині?

У 2018 році діяльність в умовах аквакультури здійснювали понад 4 тис. суб’єктів господарювання. З них близько п’ятнадцяти господарств займаються вирощуванням осетрових видів риби. У 2018 році на внутрішній вітчизняний рибний ринок було поставлено понад 200 кілограм чорної делікатесної ікри.

28 березня 2019 року об 11:00 в столиці на Корчуватому на одному з найбільших вітчизняних рибоводних підприємств буде проведена ознайомча Акція «Нерест осетрових риб в столиці», під час якої ВПЕРШЕ для преси рибоводи продемонструють забір ікри у стерляді і російського осетра. Також буде показана підрощена молодь осетрових видів риби та унікальні за віком і вагою дорослі особини. Під час екскурсії по підприємству рибоводи пояснять, з якими труднощами їм доводиться стикатися, що заважає в розвитку вітчизняного рибництва і як це подолати.

Учасники: Рибницьке підприємство по виросту осетрових видів риби «Фортуна 21», Державне Агентство рибного господарства України, представники КМДА, Асоціація рибалок України, Національна Екологічна Рада України.

Місце і час збору учасників заходу: 28 березня 2019 року об 11:00 Метро «Видубичи», на автостоянці біля супермаркету «Фуршет».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Україні влітку масово гнила риба у водоймищах.

В Україні масово гине риба. Кажуть про задуху та хімічне отруєння

Leave a comment

Top