Чесні новини з усієї України!

Єпіфаній запровадив молитву про вибори

Єпіфаній запровадив молитву про вибори

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) Епіфаній видав розпорядження «до завершення виборчого процесу в усіх храмах підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в Україні».

На офіційному сайті ПЦУ таке розпорядження пояснюється «особливою відповідальністю, яка в час виборів Президента України покладається на наш народ».

«Враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної Української Православної Церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати», – цитує UA.News.

У тексті самої молитви згадується про обрання президента в наступному рядку: «Ще молимося, щоби Господь Бог дав нам дух розуму звершити справедливий вибір Глави держави Української і помилував нас».

Довідка ЗНАВЦІВ

На президентських виборах 2019 року до списків виборців може бути внесено понад 29,8 мільйона громадян. З урахуванням тимчасово переміщених осіб з ОРДЛО і незаконно анексованого Криму – 34,5 мільйони. ЦВК за допомогою Державного реєстру виборців, зможе відстежувати зміни у базі даних онлайн. Це унеможливить повторне голосування на іншій дільниці.

Станом на 19 березня ЦВК зареєструвала на виборах президента 1127 офіційних спостерігачів від 13 міжнародних організацій та 10 іноземних держав.

Також у ЦВК повідомили, що понад 100 тисяч громадян змінили місце голосування на президентських виборах.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Єпіфаній пояснив, як «кримінальний авторитет» Петровський потрапив на вручення томосу.

«Вход был свободный»: Епифаний пояснил, как «уголовный авторитет» Петровский попал на вручение томоса

Leave a comment

Top