Чесні новини з усієї України!

Пораненим військовим у київському госпіталі потрібна допомга

Пораненим військовим у київському госпіталі потрібна допомга

За три останніх дні, київський госпіталь доставили трьох загиблих воїнів і декількох поранених.

При цьому є бійці у важкому стані, і є ті, кому роблять ампутацію. Про це повідомляє волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, воїнам кожен день хірурги роблять складні операції і рятують життя. Кров можна здати на території госпіталю в центрі крові, Госпітальна 18, метро Печерськ, з 9:00 до 12:00 з понеділка по четвер.

«Наші госпітальні будні дуже нелегкі, — пише Ветвіцька, — п’ять років кров, рани, відновлення і на жаль смерть.. Така ціни війни. Ми, волонтери та небайдужі громадяни, продовжуємо допомагати передовий і госпіталях. У нас не вистачає дечого, соків, йогуртів питних, води, кави, чаю, цукру, ковбаси, сиру, овочів та фруктів. Це те, що нам потрібно кожен день! З одягу — спортивні костюми, футболки, білизна, тапки, кросівки. Найменувань трохи, іншим забезпечує госпіталь. Ми кожен день з воїнами і намагаємося, щоб у них все було. Так само передаємо посилки на передову. Я пишу пости вкрай рідко і будь ласка, хто може, допомагайте, хто не хоче, не заважайте. Градус ненависті в суспільстві зростає і сепаратисти всіляко намагаються напаскудити. Ми — частина нашої держави і не можемо стояти осторонь. Мене можна завжди знайти в відділенні травматології з обіду. У березні витрачено понад 15 тис на продукти і 40 тис перевела на реабілітації і операції».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, 25 правоохоронців постраждали під час зіткнень в Києві і Черкасах.

25 правоохранителей пострадали во время столкновений в Киеве и Черкассах (видео)

Leave a comment

Top