Чесні новини з усієї України!

Вагон СВ — ще не гарантія комфорту. Чому пасажири мерзнуть за півтори тисячі гривень? (ФОТО)

Вагон СВ — ще не гарантія комфорту. Чому пасажири мерзнуть за півтори тисячі гривень? (ФОТО)

Пасажири «Укрзалізниці», які купують квитки в вагон СВ, все одно ризикують їхати в холоді, з задуває в віконні щілини вітром.

Причому поскаржитися на відсутність сервісу не вдасться, а провідник обмежиться стандартними відмовками.

Про це розповіла в Facebook Яна Балацко.

Вона так і не зрозуміла, за який саме «підвищений комфорт» заплатила 1465 гривень.

 

«Хто ж думав, що вагон прибув з далекого минулого з вічним» дме з вікна «. Навіть боюся дізнатися якого року виробництва цього вагон. Так, опалення є, але чомусь не рятує … Електронний термометр несправний, в вагоні 148 градусів бути не могло. Благо була ніч і у мене була можливість зняти зимову куртку і лягти під дві ковдри. Мабуть на цей випадок в «купе» і є три ковдри», — обурюється пасажирка.

Оперативно подати скаргу дівчина не змогла, на що також звернула увагу залізничників: «У вагоні не було плаката з номерами телефонів, куди можна скаржитись на поганий сервіс. І зателефонувати можна лише біля міст, так як зв’язок, природно, переривається в шляху».

Пасажирка все-таки сподівається, що її випадок — одиничний, а не система: «Я бачила інші вагони СВ на цьому ж маршруті, вони нові, комфортні, не чула таких проблем. Що сталося цього разу, і де відкопали цей шедевр?».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, тепер в літаках МАУ будуть наливати міцний алкоголь.

Теперь в самолетах МАУ будут наливать крепкий алкоголь

 

Top