Чесні новини з усієї України!

Трамп підписав бюджет США з мільйонами для України. На що вони підуть?

Трамп підписав бюджет США з мільйонами для України. На що вони підуть?

Президент США Дональд Трамп підписав схвалений Конгресом бюджетний пакет законодавчих актів, який суттєво збільшує допомогу Україні на 2019 рік — майже до 700 млн дол.

Про це повідомили в посольстві України в США.

«Пакет включає «Закон про асигнування Державного департаменту, зарубіжних операцій і суміжних програм на 2019 фінансовий рік». Кошторис допомоги Україні за цим законом збільшений і затверджений в обсязі 445,7 мільйона доларів. Більшу частину додаткових коштів буде направлено на збільшення до 115 мільйонів доларів витрат для надання військово-технічної підтримки України за програмою «Міжнародне військове фінансування», — йдеться в повідомленні.

У посольстві зазначили, що сукупний обсяг допомоги Україні в цьому бюджетному році з урахуванням 250 млн дол, раніше виділених Пентагоном, становить майже 700 млн дол.

У вересні 2018 року, за кілька днів до початку в США 2019 го фінансового року, Дональд Трамп підписав раніше прийнятий Конгресом «Закон про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік», яким виділяється 250 мільйонів доларів для підтримки України. У цю суму закладені і кошти на оборонні летальні види озброєнь.

Довідка ЗНАВЦІВ

Як вважає військовий експерт Олег Стариков, фінансова допомога, яку виділили США Україні в 2019 році, точно піде на удосконалення оборонної сфери, адже американці будуть пильно стежити за освоєнням грошей. Крім того, Україна отримає саме те, чого потребує.

«Дані ресурси, це ж гроші американських платників податків, йдуть під жорстким контролем адміністрації президента. Тому ці гроші підуть або в якості послуг, або в якості товарів, або в якості товарів подвійного призначення, або в якості зброї і боєприпасів. І вони не підуть на державні рахунки Міноборони, а потраплять прямо в руки звичайних офіцерів, солдатів, в конкретну військову частину. При цьому Україна отримає саме те, чого потребує. Нагадаю, що нещодавно Муженко їздив в Пентагон, де міг обговорював всі ці питання», — впевнений він.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Всесвітній банк «топить» за банківське кредитування і продаж землі в Україні.

Всемирный банк «топит» за банковское кредитование и продажу земли в Украине

Leave a comment

Top