Чесні новини з усієї України!

В Одеській области викрили порностудію

В Одеській области викрили порностудію

Поліцейські в Одеській області припинили діяльність порностудії, яка здійснювала мовлення в режимі онлайн.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Групу осіб, які організували в Одеській області виготовлення і поширення відеопродукції порнографічного характеру викрили працівники управління по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП в Одеській області, спільно з правоохоронцями Хмельницького і Малиновського відділів поліції.

 

Учасники угруповання підшукали приміщення і обладнали його відеокамерами, за допомогою яких здійснювалася пряма трансляція на спеціально створеному сайті. На платному інтернет-порталі злочинці транслювали статеві акти в режимі реального часу. Гроші брали за допомогою сервісу «електронний гаманець».

Слідство встановило місце виготовлення відеопродукції порнографічного характеру. Правоохоронці провели обшуки, під час яких виявили та вилучили електронні пристрої та апаратуру, які підтверджують злочинну діяльність.

Тривають слідчі дії в рамках виробництва, розпочатого за ознаками кримінального злочину, передбаченого статтею 301 (Виготовлення та поширення відеопродукції порнографічного характеру) КК України. Скільки людей затримані — не уточнюється.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на одеській таможні виявлено канал контрабанди.

Обнаружен канал контрабанды оружия на одесской таможне

Top