Чесні новини з усієї України!

В Донецькій області роздавали гроші від одного з кандидатів (відео)

В Донецькій області роздавали гроші від одного з кандидатів (відео)

У Новогродівці в Донецькій області в приміщенні територіального центру соціального обслуговування роздавали гроші за підтримку кандидата в президенти.

Учасники роздачі напали на активіста Дмитра Гавілея, який намагався зняти те, що відбувається на телефон, передає «Вчасно».

«Я зайшов всередину і побачив в коридорі велику чергу, при цьому люди в черзі тримали в руках якісь конверти, на яких були віддруковані імена і адреси, а також папірці зі штрих-кодами. Я запитав, що тут відбувається, і люди з черги сказали, що їм дають по 500 гривень від партії «Солідарність», щоб вони голосували за певного кандидата», — розповів він.

За словами активіста, під час того, як він намагався зняти те, що відбувається на телефон, на нього накинулися чоловік і жінка, які вихопили телефон і погрожували фізичною розправою. Жінка виявилася робітницею школи, додав він.

«Вони вимагали, щоб я пішов і виштовхали мене з терцентру. Чоловік заявив, що якщо я не піду, то він мене розстріляє. Вигнавши на вулицю, вони повернули мені телефон і замкнули двері територіального центру зсередини», — стверджує Гавілей.

Він зазначив, що повідомив про інцидент в поліцію, проте співробітники центру не відкривали двері приїхали на місце правоохоронцям.

«Вони відкрили двері, коли їм вже потрібно було випустити людей, які отримували гроші. Як тільки ті побачили правоохоронців, вони відразу розбіглися. Я дав свідчення за фактом нападу на мене і вказав, що в будівлі терцентру проводилося якесь політичне зібрання», — сказав Гавілей.

Як заявила депутат новогродоского міської ради Наталія Панькова, гроші від імені політичної партії роздавала директор територіального центру Ірина Шуруева.

«Вони використовували службові приміщення для потреб політичної партії, а це категорично заборонено, тому що терцентр це комунальна власність. Фактично тут нелегально розташувався штаб партії «Солідарність», — розповіла вона.

Вона додала, що також має намір подати в поліцію заяву про використання комунальної власності для потреб політичної партії і виборчої кампанії одного з кандидатів.

Довідка ЗНАВЦІВ

Вибори президента України заплановані на 31 березня. Для участі в них зареєстровано 44 кандидата.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на пост Президента України претендує найбільша кількість кандидатів за всю історію країни.

Під стінами САП зеленкою облили не тільки Шабуніна, а й Ківу (ФОТО)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top