Чесні новини з усієї України!

У березні пенсії українців збільшаться на 17-20%

У березні пенсії українців збільшаться на 17-20%

З березня 2019 року розмір пенсій в результаті осучаснення збільшиться на 17-20%.

Про це віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко сказав в ефірі «5 каналу», повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами Розенка, починаючи з цього року, перерахунок пенсій буде відбуватися щорічно і автоматично.

«Це одна з головних позицій реформи, яка була введена. Тепер, незважаючи ні на що, в березні, щорічно 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян «, — заявляє віце-прем’єр.

Розенко нагадав, що останнім осучаснення пенсій було в жовтні 2017 року, додавши, що до того 7 років не було жодного перерахунку та осучаснення пенсій. За його словами, в бюджеті достатньо коштів для перерахунку пенсій.

Довідка ЗНАВЦІВ

У 2018 році середня пенсія в Україні склала 2645,6 грн. Згідно з даними Пенсійного фонду, станом на 1 січня 2019 року загальна чисельність пенсіонерів становила 11,470 млн осіб.
Тепер щорічно пенсії будуть «осучаснювати» за новою формулою: її підвищення відбудеться на суму, в якій враховані 50% зростання від рівня інфляції і 50% зростання середніх зарплат в Україні за минулий рік.
13 лютого Володимир Гройсман заявив, що з 1 березня в Україні пройде автоматична індексація пенсій. Гройсман уточнив, що з 1 березня 2019 роки відбудеться автоматичний перерахунок виплат для пенсіонерів в середньому на 760 гривень.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, раніше Розенко обіцяв, що пенсії з березня підвищаться на суму до 40%.

Нововведення для гаманців українців в 2019 році: тарифи, зарплати і пенсії

 

Leave a comment

Top