Чесні новини з усієї України!

Для очищення каналізації Києва досі використовують рідкий хлор

Для очищення каналізації Києва досі використовують рідкий хлор

Ми до сих пір використовуємо рідкий хлор. На відміну від інших країн, ми не застосовуємо нові підходи до витратних матеріалів.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомив еколог Микола Щепець.

Ми відстали від світових технологій в питанні технології водоподведеніе і водовідведення, заявив еколог.

«Київська каналізація — одна з найбільш досконалих в Україні, свого часу вона була однією з найбільш передових у світі. За нашою української технології, розробленої в кінці 30-их років минулого століття, працював весь світ. Це була розробка академіка Кульського. А далі інші країни пішли вперед в витратних матеріалах, вони вдосконалювали витратні матеріали, відповідно застосовуючи нові підходи», — підкреслив експерт.

Що стосується витратних матеріалів, еколог пояснив, що, наприклад, ми для того, щоб вода дійшла до нас в квартири, кидаємо в неї рідкий хлор, а інші країни цього не роблять. Хоча вони додають теж хлористі речовини, але інші — легші, більш швидко йдуть.

«Справа в тому, що сам фтор йде, але шкідливі фенольні сполуки, які можуть залишатися у воді. Варіантів з витратними матеріалами дуже багато, і інші країни цю нашу технологію вдосконалювали, вони вдосконалювали саму техніку водоподведеніе і водовідведення, у нас же в Україні все залишалося на одному рівні, і так до цього дня. В результаті ми відстали від світових технологій», — резюмував пан Щепець.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, найбільші неплатники послуг ЖКХ — це «люди з басейнами».

Найбільші неплатники послуг ЖКХ — це «люди з басейнами». Як економити на комуналці

Top