Чесні новини з усієї України!

В декларації Порошенка виявлено помилки (документ)

В декларації Порошенка виявлено помилки (документ)

У декларації Петра Порошенка, яку він подав для реєстрації кандидатом в президенти, виявлені порушення та помилки.

Це випливає з результатів перевірки ЦВК, які опинилися в розпорядженні видання Страна.

Зокрема, у Департаменту моніторингу декларацій виникли претензії щодо пунктів «Об’єкти нерухомості», «Транспортні засоби», «Корпоративні права» і «Юридичні особи, кінцевим бенефіціаром яких є суб’єкт або члени його сім’ї».

Так, Порошенко вказав у власності дві квартири площею 134 і 62 квадратних метра, які, як виявилося, відсутні у всіх можливих майнових реєстрах України.

При цьому чинний президент не задекларував туристичне судно 2005 року випуску, яке, як випливає з Суднової книги України, у нього якраз є. Також у Державному земельному кадастрі значиться №1875-метровий земельну ділянку, оформлений на дружину Марину Порошенко. Він також не відображене в декларації.

Окремо глава держави вказав ряд компаній, кінцевим бенефіціаром яких він є (в основному це кондитерські компанії, включаючи липецкий Рошен). Перевіряючі відзначають, що в зв’язку з коротким терміном, виділеним для перевірки, вони не мають можливості підтвердити або спростувати, чи дійсно Порошенко володіє зазначеними фірмами.

Перевіряючі ЦВК вказують, що Порошенко записав себе бенефіціаром «Фінансово-страхової компанії» Адміралтейська «. При цьому у відповідному реєстрі така інформація відсутня. Тоді як на кінець 2017 року він був контролем ТОВ» Країна-Асистанс «і ТОВ» Країна-Медасістанс «, проте це не зафіксував в декларації.

Виникли зауваження і до пункту декларації «Доходи, в тому числі подарунки». Вказується, що дохід від продажу майна, в тому числі цінних паперів, на суму 172 тисячі гривень (джерело доходу — Мозоль Ігор Анатолійович) не вказано в Державному реєстрі фізичних осіб (іншими словами, президент не сплатив з цієї суми податки).

На завершення документа зазначається, що допущені неточності і помилки підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата на посаду президента.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Григорій Гріншпун, відомий прихильник Юлії Тимошенко в Одесі заробляє гроші на тендерах команди Петра Порошенка.

Странная дружба: как «родственник Тимошенко» зарабатывает на «машинах от Порошенко»

Leave a comment

Top