Чесні новини з усієї України!

В Україні створять нову систему моніторингу повітря

В Україні створять нову систему моніторингу повітря

Міністерство екології та природних ресурсів України підготувало проект постанови про нову систему моніторингу повітря.

Як повідомляє урядова прес-служба, глава Мінекології Остап Семерак підкреслив, що сьогодні існує необхідність в реформуванні чинної системи моніторингу атмосферного повітря, оскільки існуюча не дозволяє в повній мірі отримувати оперативну інформацію про концентрацію забруднення речовин і вживати оперативних заходів реагування.

«В Україні ця проблема вкрай актуальна і навіть не вимагає додаткової аргументації. Впровадження системи моніторингу забезпечить право українців на отримання інформації про стан навколишнього природного середовища. Крім того, дасть можливість громадянам брати участь в розробці і формуванні політики щодо поліпшення моніторингу», — пояснив міністр.

Семерак зазначив, що нова система базується на імплементації стандарту і моделі ЄС і є виконанням Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Міністр також підкреслив, що запуск системи моніторингу забезпечить оперативний збір інформації та оцінку інформації про стан атмосферного повітря, а це дасть можливість для прийняття ефективних управлінських рішень і забезпечення контролю.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Україні узгоджені норми проектування систем підземного і вакуумного (пневматичного) збору сміття, що посприяє роздільного збирання і чистоті в населених пунктах.

Чем заменят мусоропроводы в украинских городах?

Top