Чесні новини з усієї України!

Серйозні проблеми зору: як українські моряки потерпають у полоні (відео)

Серйозні проблеми зору: як українські моряки потерпають у полоні (відео)

У військовополоненого Андрія Артеменка від травми, яку він отримав під час захоплення корабля в Керченській протоці, пошкоджено зір, ще у двох хлопців осколкові поранення.

Про це, як передає телеканал «Прямий», під час конференції у Страсбурзі сказав батько військовополоненого моряка Василя СорокиВіктор Сорока.

Однак уся інформація про стан моряків, яка відома батькам немає стовідсоткового підтвердження. Це усні дані від адвокатів.

«За інформацією, яку ми отримали від адвокатів. В двох поранених в Артеменка Андрія, який під час атаки зазнав важкої контузії, у нього вражені очі від сильного динамічного удару. Він так само має осколки в тілі, як і Ейдер Андрій. Маємо усне підтвердження того, що ненадання своєчасної медичної допомоги нашим пораненим призведе до того, що Артеменко Андрій може втратити зір, у Василя Сороки через враження сухожиль та нервів — рука втратила свої функції і може початись незворотній процес висихання руки», — розповів Віктор Сорока.

 

Довідка ЗНАВЦІВ

25 листопада 2018 у Керченській протоці стався конфлікт між прикордонними кораблями РФ та трьома кораблями ВМС ЗС України. Це сталося під час переходу українців з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.

В результаті зіткнення кораблів поранення отримали шість українських моряків.

15 січня Лефортовський суд Москви продовжив до кінця квітня строк арешту 16 українських моряків, яких незаконно затримали в Керченській протоці. Військовополонені моряки, яких Російська Федерація захопила в Керченській протоці, можуть бути засуджені до 6-ти років ув’язнення.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Президент України заявив, що Київ буде слідувати міжнародним правом і «не визнає окупацію Азовського моря і Керченської протоки».

Leave a comment

Top