Чесні новини з усієї України!

Чим захворів Шухевич? Причина госпіталізації і стан здоров’я нардепа

Чим захворів Шухевич? Причина госпіталізації і стан здоров’я нардепа

85-річний народний депутат Юрій Шухевич був госпіталізований сьогодні прямо в приміщенні Верховної Ради. Йому стало зле під час пленарного засідання. 

Причина — різке зниження артеріального тиску, пояснює у соцмережі колега Шухевича по парламенту — Олег Ляшко.

За словами Ляшка, зараз Шухевич почуває себе нормально, проте лікарі не поспішають відпускати депутата знову на роботу.

«З Юрієм Шухевичем все в порядку. Кілька годин тому у нього різко впав тиск, але до приїзду «швидкої» він вже відчував себе нормально. Про всяк випадок його забрали на обстеження, але ніякої загрози його життю зараз немає», — пояснив лідер «радикалів».

Довідка ЗНАВЦІВ

Син керівника ОУН-УПА Романа Шухевича — народний депутат Юрій Шухевич нещодавно звернувся до СБУ з проханням надати йому державну охорону. За інформацією керівника апарату глави Служби безпеки Олександра Ткачука, Шухевич стверджує, що охорона йому потрябна через неодноразові загрози, які він отримує.

«Якщо СБУ отримає наказ, то ми його негайно виконаємо, але і зараз, не чекаючи наказу, наша служба працює над цим питанням. Хочу підкреслити, що оскільки звернення від пана Ляшка прозвучало і до Президента, і в СБУ, то фактично два органи державної влади працюють паралельно», — зазначає Ткачук.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Twitter  заявив про готовність силових органів держави забезпечити дотримання порядка і законності у ході виборів голови держави.

Аваков пообіцяв повну безпеку усім кандидатам в президенти

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top