Чесні новини з усієї України!

Львівські «Карпати» очолив іспанець

Львівські «Карпати» очолив іспанець

63-річний іспанський спеціаліст Фабрісіано Гонсалес віднині — головний тренер ФК «Карпати».

Контракт з Фабрі підписано на два з половиною роки, повідомляє прес-служба клубу.

Оперативно підійшовши до справи, іспанець уже сформував команду сво помічників. Так, на посаду помічника-аналітика запрошено Пабло Вільяр Феррейро, який до цього працював у «Бетісі» та «Уесці». Старшим помічником стане переведений з поста головного тренера «карпатської» молодіжки Олександр Чижевський. Наставника вратарів Богдана Стронціцького вирішено не міняти. Тренером з фізпідготовки обрано Павла Сіренка, який добре зарекомендував себе, куруючи юніорів та дублерів.

Попереднім головтренером «Карпат» був Олег Бойчишин.

Довідка ЗНАВЦІВ

Фабрі працює тренером вже більше 30-ти років. У його послужному списку — 9 іспанських клубів, серед яких — «Гранада», яка підкерівництвом спеціаліста уперше за 35 років вийшла до прем’єр-ліги країни. Після тривалої роботи у Португалії та Болівії, п’ять років тому Фабрі очолив грецький «Панатінаїкос». Останній клуб перед «Карпатами» — ФК «Лорка» (Іспанія).

Фабрі — не перший тренер, котрий очолив львівський колектив. Два роки тому через низку поразок з цієї посади було звільнено Серхіо Наварро.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Одесі на наступний рік заплановано початок будівництва нового багатофункціонального спортивного комплексу.

 

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top