Чесні новини з усієї України!

Мрія українців: велосипед, новий одяг, квартира та диван (інфографіка)

Мрія українців: велосипед, новий одяг, квартира та диван (інфографіка)

Про що ми мріяли у свята? Судячи зі статистики пошуку на популярному порталі оголошень, громадяни нашої країни хочуть передусім затишку, комфорту та краси. 

У 2018 році користувачі проявляли активний інтерес до одягу і нерухомості, а ще в середньому 2 тисячі разів на день підбирали собі диван. Айфони шукали загалом власники айфонів. А володарі пристроїв на Android намагалися знайти роботу частіше, ніж прихильники Apple.

Аналітики OLX підвели підсумки року і склали рейтинг найбажаніших товарів серед користувачів. Список сформований на основі запитів — за рік їхня кількість досягла майже 600 мільйонів.

 

Найбільший інтерес українці проявляли до велосипедів. З відривом у півсотні тисяч запитів двоколісний кінь у черговий раз зайняв перше місце. На першій позиції незмінний лідер знаходиться з 2014 року і ніяк не хоче поступатися дивану — другому популярному товару на платформі. Популярність даного предмету меблів вимірювалася в цьому році у 700 000 запитах. Виходить, що в середньому диван шукали близько 2 000 разів в день.

Якщо є, на чому їздити та на чому спати, залишилося знайти, де жити. Напевно таким чином у трійку лідерів за потребами потрапив запит «квартира», а в десятку — «будинок».

У другому півріччі в топ-10 популярних запитів на сервісі оголошень з’явився сьомий айфон. У 2018 році мобільний пристрій шукали понад 400 000 разів. Рідше намагалися знайти тільки ноутбук.

Більше, ніж iPhone, українці хотіли сукню та куртку, свідчить статистика інституту досліджень GfK.

У десятці найбажаніших товарів — також кросівки.В порівнянні з квітнем українці стали купувати взуття менше. Проте, її все з тою ж частотою шукали, навіть частіше, ніж на інших онлайн-майданчиках.

Топ-10 запитів на OLX, 2018 рік:

 1. Велосипед
 2. Диван
 3. Квартира
 4. Сукня
 5. Куртка
 6. iPhone 7
 7. Ноутбук
 8. Кросівки
 9. Будинок
 10. Холодильник

Аналітики також порівняли запити користувачів iOS й Android. Виявилося, що обидва рейтинги сильно відрізняються. Об’єднує власників різних пристроїв тільки одне — в 2018 році усі вони хотіли диван.

 На відміну від користувачів айфонів, які весь рік шукали тільки айфони, власники альтернативної операційної системи зрідка цікавилися апаратами на iOS. Так, яблучний девайс вперше з’явився у рейтингу тільки на 32-му місці. І якщо в десятці запитів з Android “робота” на 9-й позиції, то у шанувальників Apple вона навіть не увійшла в топ-100.

Топ-10 запитів з Android:

 1. Диван
 2. Велосипед
 3. Квартира
 4. Сукня
 5. Куртка
 6. Будинок
 7. Рюкзак
 8. Кросівки
 9. Робота
 10. Ноутбук

Володарі айфонів загалом моніторили айфони. З 10 позицій 6 прийшлося на них. Однак якщо у першому півріччі 2018 рейтинг закривав Gucci, то у другому його витіснив вже відомий «диван». Гуччі обігнав топові меблі майже на 3 000 запитів. За весь рік користувачі пристроїв iOS залишалися вірні брендам Nike, Adidas і Zara.

 Топ-10 запитів з iOS:

 1. iPhone 7
 2. iPhone X
 3. iPhone 6
 4. Nike
 5. iPhone 8
 6. Zara
 7. Adidas
 8. iPhone
 9. iPhone 6s
 10. Диван

 Як ЗНАЮТЬ ВСІ, сервіс OLX склав п’ятірку найдорожчих товарів, що продаються в Україні.

Сервис OLX составил пятерку самых дорогих товаров, продающихся в Украине (инфографика)

 

 

Leave a comment

Top