Чесні новини з усієї України!

Чому Україна позбавила права голосу співвітчизників у Росії?

Чому Україна позбавила права голосу співвітчизників у Росії?

Центральна виборча комісія України закрила виборчі дільниці на території Росії виключно в цілях безпеки.

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін в колонці «Української правди».

«Головний мотив, який обумовлює закриття дільниць в Росії, це, безумовно, безпека … Нас турбує перш за все безпека українських громадян, які не дивлячись на адміністративне та пропагандистський тиск зважаться стати членами виборчих комісій чи просто прийти на вибори», — повідомив Клімкін.

 

На його думку, українська влада не може гарантувати, що в день виборів не буде влаштовано небезпечних провокацій, а ті, хто візьме участь у голосуванні «обов’язково виявляться під ковпаком ФСБ і ризикують найближчим часом стати жертвами репресій».

Глава МЗС також вважає, що кількість українців, охочих проголосувати на виборах президента в 2019 році на території Росії буде невелика.

«Зверніть увагу, що на позачергових президентських виборах 2014 року в списки виборців було включено 49418 осіб, при цьому з них проголосували 1 134», — уточнив Клімкін.

Довідка ЗНАВЦІВ

Вибори Президента України за законом мають відбутися 31 березня 2019 року — в останню неділю місяця. За 90 днів до цієї дати — 31 грудня — ЦВК офіційно оголосила про початок виборчих перегонів.

Подати документи на реєстрацію кандидати можуть до 4 лютого. Вимоги до висуванців: вік від 35 років, проживання на території України протягом останнього десятиріччя, володіння українською мовою.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Першим кандидатом на посаду Гаранта, що зареєструвався в ЦВК в 2019 році, став Сергій Каплін.

Хто рветься в президенти України? Перший в 2019 році та мрія Наливайченка

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top