Чесні новини з усієї України!

Талановитий український співак Дзідзьо може втратити слух (фото) (відео)

Талановитий український співак Дзідзьо може втратити слух (фото) (відео)

Відомого українського виконавця DZIDZIO, 28 грудня перестріли та побили зловмисники. Стало відомо, що напад організував чоловік на ім’я Михайло Мєшков, якому колишній учасник гурту нібито перепродав свою частку у компанії DZIDZIO.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на коментар PR-менеджеру гурту  Лілії Слюсар.

28 грудня у Києві біля радіостанції, де мав відбутись ефір за участю українського співака Дзідзьо (справжнє ім’я – Михайло Хома), на нього було здійснено напад. Внаслідок інциденту співак отримав травми та звернувся за допомогою до лікарів.

Подробиці нападу артист розповів на своїй сторінці в Facebook.

За словами Дзідзьо, на нього напала «зграя людей (близько 8) неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мєшковим, який, на його думку, є у злочинній змові з Олегом Турком».

«Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації… Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити», – розповів співак.

Сам артист розповів, що його декілька разів вдарили по обличчю двоє чоловіків і після того, як побачили камери, поїхали на двох чорних авто Mercedes і Toyota Camry, DZIDZIO у цей час залишився на місці.

Дзідзьо зізнався, що змушений скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, а також корпоративні виступи у новорічну ніч.

Як ЗНАЮТЬ УСІ охоронці жорстоко побили покупців столичного магазину.

Озверин: в Киеве охранники избили покупателей прямо у кассы (видео)

Leave a comment

Top