Чесні новини з усієї України!

Європа надійно захистить українців від російської пропаганди

Європа надійно захистить українців від російської пропаганди

Єврокомісія у 2019 році планує виділити українському правительству 5 млн євро на боротьбу з російською пропагандою, що у п’ять разів більше, ніж цього року.

До Брюсселя звернулися експерти, що займаються питаннями безпеки, з двадцяти країн, із письмовим закликом до ефективнішої боротьби з російською пропагандою, повідомляє  today.ua

Експерти наголошують, що посилення боротьби просто необхідне, зважаючи на вибори до Європейського парламенту, заплановані на травень 2019 року, й очікувану активізацію російських пропагандистів.

«Дотепер Європейська комісія применшувала загрозу з боку Росії. Тепер це змінилося. Добре, що бюджет збільшать. Це невеликий крок у правильному напрямку», – розповів керівник програми Kremlin Watch Якуб Янда.

Як зазначається, штат працівників Служби безпеки України, котрі займаються боротьбою з російськими фейками, та захищають українське населення від російської пропаганди, незабаром збільшиться до 50 осіб.

Цікаво, кому на користь піде ця чималенька сума грошенят?

Бо середньостатистичне українське населення, яке важко працює аби просто не вмерти з голоду, бідкується з приводу відсутності належних соціальних гарантій та правового й соціального захисту  держави, а не  з приводу засилля російської пропаганди.

Українські пенсіонери жаліються не на російські фейки, а на елементарну нестачу грошей аби оплатити опалення чи дрова.

Та, взагалі, як  це чудово, що Европа про українців дбає  і надійно захищає нас від російської пропаганди!

До речі, на сьогоднішній день Росія вже розпочала активне втручання у вибори в Україні, які заплановані на 31 березня 2019 року. Про це заявив президент України Петро Порошенко.

Як ЗНАЮТЬ УСІ в Україні створять багатонаціональну військову частину очолювану  у Польші.

В Україні створено  військову частину, що очолюють у Польщі

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top