Чесні новини з усієї України!

В Одесі створено навчально-практичний центр з обробки металу

В Одесі створено навчально-практичний центр з обробки металу

На базі Одеського професійного ліцею морського транспорту відкрився навчально-практичний центр. У ньому за новітніми технологіями проходитиме підготовка токарів, шліфувальників та фрезерувальників.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Створений центр дозволить навчати спеціалістів за дефіцитними професіями. Адже наразі існує нестача кадрів та проблема трудової міграції. Центр дозволить отримати якісну освіту та професійні навички за робітничими професіями з механічної обробки металу. Його оснащено новим професійним обладнанням. З державного бюджету на придбання необхідного устаткування було спрямовано 2,5 мільйона гривень», — повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

Зазначимо, у навчально-виробничому центрі спеціалісти з різних закладів зможуть навчатися, отримувати кваліфікацію та перекваліфікацію за наступною професією:

  • Токар,
  • Верстатник широкого профілю,
  • Фрезерувальник,
  • Шліфувальник,
  • Свердлувальник.

Нагадаємо, модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону.

 

Як ЗНАЮТЬ УСІ в Одесі відкрито центр професійного вдосконалення для будівельників.

В Одессе открыт Центр профессионального совершенства для будущих строителей (фото)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top