Чесні новини з усієї України!

У Малиновському суді Одеси працює найкращій в Україні «Молодий працівник судової системи» 

У Малиновському суді Одеси працює найкращій в Україні «Молодий працівник судової системи» 

Одеський юрист став переможцем в номінації «Молодий працівник судової системи»за підсумками 2018 року.

У Міністерстві юстиції України відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2018», повідомляють на сторінці KRMJUA  у  Facebook.

За рішенням членів експертної ради конкурсу переможцем в номінації «Молодий працівник судової системи» став представник Одеського правосуддя Бобрешов Євген Геннадійович – помічник судді Малиновського районного суду м. Одеси, який отримав диплом і цінні подарунки.

Як стверджують засновники основною метою цього конкурсу є визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку та формування громадської оцінки діяльності правників, як окремих особистостей.

Конкурс був організовано Міністерством юстиції України та Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Інституту політико-правових і релігійних досліджень, органів державної влади, професійних і громадських об’єднань юристів, адвокатських об’єднань та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Конкурс проводився за такими номінаціями:

— молодий державний службовець;                                                      — молодий виконавець (державний та приватний);
— молодий адвокат;
— молодий помічник адвоката;
— молодий науковець;
— молодий юрисконсульт;
— молодий правник – громадський діяч;
— молодий працівник судової системи;
— молодий нотаріус.

Згідно правилам, у змаганні мали право приймати участь юристи, які на момент проведення конкурсу досягли не більше 35 років, мають вищу юридичну освіту та досягли найкращих результатів за фахом протягом року.

 

Як ЗНАЮТЬ УСІ розгляд кримінального провадження по справі Труханова щодо «Краяна» розпочнеться 27 грудня.

Прокуроры САП закончили оглашать обвинение мэру Одессу Труханову

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top