Чесні новини з усієї України!

Де краще орендувати житло для новорічного відпочинку (інфографіка)

Де краще орендувати житло для новорічного відпочинку (інфографіка)

Чим ближче Новий Рік та Різдво, тим актуальніше питання, куди поїхати відпочити, адже багато компаній на новорічні свята не працюють і співробітники часто відправляються в двотижневу відпустку.

На Новий рік поїхати можна куди завгодно, адже атмосфера свята 31 грудня є практично скрізь. Тому можна себе не обмежувати у виборі місць відпочинку. Було б бажання і вистачило б коштів!

Чого точно не варто очікувати на Новий рік — так це низьких цін (хіба що на розпродажах). Якщо ви хочете знизити бюджет новорічної відпустки — орендувати житло треба заздалегідь, а не в останні дні до Нового Року/Різдва. Детальне планування і ефективні рішення допоможуть заощадити новорічний бюджет.

На Новий рік ще є можливість орендувати більше 11 тисяч об’єктів — повідомляє аналітична служба OLX. Серед них будинки, квартири, кімнати, апартаменти в готелях і базах відпочинку.

Аналітики OLX розповіли, де ще можна встигнути зняти житло напередодні Нового року і скільки це може коштувати.

В порівнянні з листопадом, зараз у столиці в 7 разів менше квартир для зйому. Проте Київ став лідером грудня за кількістю вільних об’єктів на свята. Оренда столичного будиночка обійдеться дорожче, ніж поблизу буковельського курорту.

Якщо у зимовий сезон хтось схоче подихати  морозним морським повітрям, ще залишилися вакантні місця в Одеській області. Хоча квартир у порівнянні з осінню стало в 10 разів менше.

«Перлина біля моря» увійшла в трійку міст за кількістю вільних об’єктів для подобової оренди. Ціни на квартири в Одесі розподілилися таким чином: одиничка — 460 грн в середньому, двійка — 600 грн, а трикімнатна вдвічі дорожче — 1200 грн.

Шанувальникам гірських курортів варто поквапитись — попереджають аналітики. З листопада у Закарпатті вільного житла для зйому все менше. Зараз будиночок подобово здають у середньому за 1 170 грн. Найдорожчі будинки області розташовано на Міжгір’ї — 3 000 грн на добу.

Однокімнатна квартира у цій області обійдеться в середньому в 3 рази дешевше — 400 грн за ніч. Найбільше їх в Ужгороді та Мукачеві. Двійки коштують в районі 450-500 грн. Найширший вибір квартир з двома і трьома кімнатами теж в Ужгороді.

В Івано-Франківській області ситуація з подобовою орендою та ж сама — до грудня варіантів менше у порівнянні з минулими місяцями. Найдорожчі будинки знаходяться в Яремче.

За даними OLX, одна ніч може коштувати до 10 000 грн. Друга за вартістю Поляниця. Середня ціна перебування в будинку близько 2 000 грн на добу.

Що стосується квартир, найбільше їх в адміністративному центрі, чи то одно-, дво- або трикімнатні. Лідери за кількістю вільних готелів і баз відпочинку — Яремче з номерами за 700 грн подобово в середньому і Яблуниця за 500 грн.

Найбільша кількість пропозицій у грудні з короткострокової оренди в Києві і області. Проте з листопада квартир для зйому стало у 7 разів менше.

Зниження кількості торкнулося усіх об’єктів від будинків до кімнат у хостелах. Три найпопулярніших вільних варіанти для новорічних гулянь — однокімнатні та двокімнатні квартири, а також хостели.

Однокімнатна квартира в столиці зараз коштує близько 585 грн. Двійка трохи дорожче — 800 грн. Максимально бюджетним рішенням стає хостел — 120 грн на добу з людини.

А ось оренда київського  будиночка переплюнула навіть буковельські території. Найдорожчий варіант на OLX — 48 000 грн на добу. Правда, мова йде про елітну садибу та вміститься там цілих 20 людей. У середньому ж будиночок для компанії можна орендувати за 8 600 грн.

Топ 3 міста Львівського регіону, де орендодавці шукають гостей на пару ночей:

  •   Львів,
  •   Трускавець 
  •    Моршин.

У Львові ще достатньо квартир від 1 до 3 кімнат.  Однокімнатна на добу обійдеться у 450 грн. Двокімнатна — вже 650 грн. За трійку в середньому просять 890 грн. До речі, наймачам однокімнатних у Трускавці пропонують на сотню менше. В цілому, шансів орендувати гарненьку квартиру у Львові, у порівнянні з листопадом, стає в передноворічний період у 8 разів менше.

Довідка ЗНАВЦІВ про компанію

OLX — один з найбільших онлайн-бізнесів в Україні. База ресурсу налічує 11,8 млн оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на 3 млн нових пропозицій. За даними Gemius cервіс є найбільш відвідуваним в країні після Google, Youtube і Facebook. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць.

Сервіс входить в ТОП-10 найбільш відвідуваних торговельних майданчиків світу. А мобільний додаток OLX встановлений на кожному третьому українському смартфоні і займає першу позицію в категорії «Купівлі» для IOS і Android за даними SimilarWeb.

На OLX за рік продається товарів на більш ніж 1 млрд доларів, а це половина річного обороту ринку e-commerce в країні.

 

Як ЗНАЮТЬ УСІ Нацбанк випустив ще одну  пам’ятну банкноту номіналом в 100  гривень.

В Нацбанке украинцам приготовили очередной сувенир

Leave a comment

Top