Чесні новини з усієї України!

Українців короткочасне потепління закутає туманами і поллє дощем

Українців короткочасне потепління закутає туманами і поллє дощем

У понеділок, 10 грудня, в Україні  прогнозують дощі та мокрий сніг, місцями  туман й  ожеледицю.

Температура коливатиметься від двох  градусів морозу до п’яти тепла, на півдні  — до семи градусів тепла.

За даними Гідрометцентру України, на добу 10 грудня хмарно з проясненнями.

В Одесі на початку тижня хмарно, очікується невеликий дощ, вітер північний 2 м/с, температура  повітря 0°- 1° вночі та 2°- 5° тепла днем, вологість повітря  дорівнюватиме 84 -92% . Атмосферний тиск — 750 мм рт. ст.  Можливий туман.

У східних, Кіровоградській, Полтавській,  Дніпропетровській, більшості західних та  південних областей дощ і мокрий сніг; на решті території без істотних опадів.

У  центральних та північних областях вночі та  вранці окремі тумани.

На дорогах України, крім півдня, подекуди ожеледиця. Вітер  переважно південний, 5-10 м/с, у східних  областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура протягом доби від 2° морозу до  3° тепла, у більшості південних областей  2-7° тепла, вдень у західних областях 0-5°
тепла.

У Києві та області сьогодні без істотних  опадів. Вранці подекуди туман. На дорогах  місцями ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с.

Температура по Києву вдень 0-2° тепла, по  області — від 2° морозу до 3° тепла.

На 11-12 грудня в Україні буде хмарно.

11 грудня у східних, більшості південних  та центральних областей дощ та сніг,  місцями сильний, у північних областях  вночі можливі невеликі опади.

12 грудня у північних та центральних,  вночі і у східних областях, та вдень  у  західних невеликі опади (у північних  областях помірні опади); на решті  території України без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно  північно-західний, 5-10 м/с, 11 грудня в  Приазов’ї місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі та вдень від 2° морозу  до 3° тепла.

На 13 грудня в Україні прогнозується  мокрий сніг, у південних та східних областях. А 14 грудня в Україні без  істотних опадів. Температура вночі 0-6°  морозу, в Карпатах близько 10° морозу;  вдень від 3° морозу до 3° тепла, у  південній частині 1-6° тепла.

У столиці 13 грудня сніг, мокрий сніг, 14 грудня без істотних опадів. Температура вночі 1-6° морозу, вдень близько 0°.

Як ЗНАЮТЬ УСІ у Києві зі старих вагонів метро побудують хостел.

В Києві будують хостел зі старих вагонів метро

Leave a comment

Top