Чесні новини з усієї України!

Американський Сенатор підтримав українців

Американський Сенатор підтримав українців

Президент України Петро Порошенко прийняв Сенатора США Рональда Джонсона, з яким обговорив звільнення українських моряків із російського полону.

Зустріч відбулася 7 грудня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Президент України висловив велику подяку американским коллегам за тверду двопартійну підтримку України та чітке засудження нещодавнього акту  агресії РФ у Керченській протоці.

«Хочу подякувати за міцну підтримку нашої боротьби за свободу, демократію та проведення реформ в Україні», — зазначив Президент.

Петро Порошенко вкотре наголосив, що Росія повинна негайно звільнити українських моряків та повернути три українські судна.

Співрозмовники відзначили пріоритетність і надалі зміцнювати міжнародний тиск на Росію, у тому числі шляхом посилення санкцій у відповідь на агресивні дії Кремля, а також з метою забезпечення відновлення суверенітету і територіальної цілісності України у межах міжнародно-визнаних кордонів.

Сенатор Джонсон, в свою чергу, зазначив: «Я приїхав до України з єдиної причини – продемонструвати міцну підтримку не лише Сенату, не лише Конгресу, не лише Адміністрації, а всього американського народу. Ми засуджуємо дії Росії. Ми підтримуємо український народ, уряд. Ми підтримуємо територіальну цілісність України».

На прощання  Порошенко ще раз подякував сенатору за послідовну підтримку американських законодавців у питаннях надання Україні всебічної допомоги, у тому числі у контексті впровадження реформ та зміцнення безпеки й оборонної стійкості нашої держави.

 

Як ЗНАЮТЬ УСІ Порошенко бажає «перекрити кисень»  Росії.

Петр Порошенко хочет, чтобы порты США и Европы запретили доступ суднам РФ

Top