Чесні новини з усієї України!

Українець показав свій найкращий результат на Кубку світу зі скелетонів

Український скелетоніст Владислав Гераскевич, який став першим українським представником цього виду спорту на Олімпійських іграх, успішно розпочав виступ у новому сезоні.

На першому етапі Кубка світу, який проходив в Сигулде (Латвія), українець показав загальний дев’ятий результат, який став для нього найкращим в кар’єрі на змаганнях цієї серії.

У першій спробі за рахунок хорошого ходу по дистанції українець став дев’ятим, а в другій, трохи поліпшивши розгін, показав десятий час.

Переможцем етапу став росіянин Микита Трегубов. Другий етап Кубка світу стартує вже 14 грудня і пройде в німецькому Вінтенберге.

Відзначимо, що найкращим результатом Гераскевич на етапах Кубка світу до цього було 13-е місце в Парк Сіті в минулому сезоні.

У листопаді Гераскевич вже встиг завоювати золоту медаль на етапі Кубка Північної Америки в Вістлері, Канада.

Довідка ЗНАВЦІВ

19-річний скелетоніст Владислав Гераскевич зайняв на дебютній і для нього, і для України в цьому виді спорту Олімпіаді відразу 12-е місце. Успішніше, якщо брати особисті змагання, був тільки Олександр Абраменко, допригнувшій до «золота» у фрістайлі.

«Золото» на чемпионате Украины по спортивной гимнастике досталось юным запорожцам