Чесні новини з усієї України!

Зворотній зв’язок: Онуфрій відправив лист Варфоломія назад до Стамбула

Зворотній зв’язок: Онуфрій відправив лист Варфоломія назад до Стамбула

Предстоятель УПЦ МП вирішив повернути вселенського патріарха Варфоломія лист з нагадуванням, що той не зможе називатися митрополитом.

Блаженнійший Онуфрій повернув лист вселенського Патріарха Варфоломія назад до Стамбул. Про це повідомили в інформаційно-просвітницькому відділі Української Православної Церкви.

Йдеться про лист, в якому Варфоломій нагадав Онуфрію, що після проведення об’єднавчого собору і обрання глави єдиної помісної церкви він не зможе «канонічно носити титул Митрополита Київського».

«У формі икономии і милості, ми повідомляємо Вам, що після виборів Предстоятеля Української Церкви органом, який буде складатися з кліриків і мирян, Ви не зможете еклезіологічно і канонічно носити титул Митрополита Київського, який Ви все одно носите зараз в порушення описаних умов офіційних документів 1686 року», — говорилося в листі.

Варфоломій закликав Онуфрія «гармонізувати себе з традицією Ваших вікопомних попередників Сильвестра, наступника знаменитого Петра Могили, і інших Київських митрополитів».

Вселенський патріархат також закликав главу УПЦ МП взяти участь в об’єднавчому соборі, зазначивши при цьому, що йому не забороняється висувати свою кандидатуру на пост предстоятеля нової церкви.

В Українській Православній Церкві стверджують, що ряд єпископів після того, як ознайомилися зі змістом листа, відправили назад в Стамбул свої запрошення на об’єднавчий собор.

Довідка ЗНАВЦІВ

7 грудня Онуфрій не благословив духовенство своєї Церкви на участь в Об’єднавчому соборі Української православної церкви.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, намісник Києво-Печерської Лаври завив, що рна нього здійснюється «політичний тиск».

Заявление Митрополита Павла в связи с обысками СБУ в его доме (видео)

Top