Чесні новини з усієї України!

Сьогодні святкують День працівників статистики в Україні

Сьогодні святкують День працівників статистики в Україні

В Україні сьогодні, 5 грудня, відзначається День працівників статистики.

Із професійним святом статистів поздоровили насамперед очільники держави — Президент України Петр Порошенко та прем’єр міністр Володимир Гройсман.

Як заявляється у привітанні Петра Порошенко — «Державна статистика є точним та надійним джерелом інформації, що відображає реальний стан соціально- економіч’ного розвитку країни, міцним підгрунтям для розробки стратегічних моделей зростання і проведення структурних реформ».

«В умовах реальної та секторальної євроінтеграції, реалізації внутрішніх реформ в Україні наша статистика демонструє
новий етап розвитку, завдяки чому стають якіснішими підготовка проектів управлінських рішень, проведення макроекономічного і макрофінансового аналізу, державне регулювання та соціально-економічні прогнози», — таку високу оцінку діяльності працівників держстату у своєму привітанні висловив Володимир Гройсман.

Це професійне свято, було встановлено Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.

Ця дата пов’язана з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи. Але перепис — це лише мала частина статистики.

Органи статистики відповідно до Закону України «Про державну статистику» здійснюють державну статистичну діяльність, направлену на збір і обробку «статистичної інформації щодо масових економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, що відбуваються в Україні та її регіонах».

Всі підсумки статистичних розробок в тому чи іншому вигляді надаються органам управління і засобам масової інформації. Статистичні дані регулярно оприлюднюються в газетах, на радіо та телебаченні.

І якщо про щось статистика не говорить, то багато в чому через те, що розуміє важливість точної інформації.

 

Як ЗНАЮТЬ УСІ в Україні великі пенсії отримують тільки «обрані».

Самая большая пенсия в Украине составляет почти 15 тысяч. Кому же ее платят?

Leave a comment

Top