Чесні новини з усієї України!

В Україну повертаються морози. В Одессі буде мінус 7

В Україну повертаються морози. В Одессі буде мінус 7

Коротке потепління, що прийшло в Одесу позавчора, закінчиться завтра. Атмосферний фронт, що панує в Європі, почав рух на схід. 

За даними Гідрометцентру України, рух повітря буде супроводжуватись налипанням мокрого снігу та ожеледдю. Уже найближчої ночі дощитиме на всій териорії України, за винятком частини території західних областей.

У свою чергу, Гідрометцентр Чорного та Азовського морів, у місті Одесі сьогодні ввечері (5 грудня) та завтра (6 грудня) будуть невеликі опади, вітер північно-західний, пориви 15-17 м/с. Температура вночі від 1ºС морозу до 1ºС тепла. По Одеській області почнеться слабка ожеледиця, температура вночі — від 4ºС морозу до 1ºС тепла. На автошляхах області вспостерігається туман, видимість 1-2 км, ожеледиця.

7 грудня опади припиняться, температура повітря сутєєво знизиться. Будет хмарно з проясненнями, вітер північно-західний, 9-14 м/с. Температура вночі — 3-8º морозу, вдень — від 2ºС морозу до 3ºС тепла.

Наступного дня, 8 грудня, будут спостерігатися різкі температурні стрибки — вночі від 1ºС до 6ºС морозу, вдень від 2ºС до 7ºС тепла.

Вночі 9 грудня слід знову очікувати опадів. А 10 грудня буде дощ, місцями сильний. Температура вночі 0-5ºС тепла, вдень 3-8ºС тепла.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, галерею картин, що світяться, внеслу до Книги Рекордів.

Галерея светящихся картин в с.Нерубайском вошла в Книгу рекордов Украины (фото)

Leave a comment

Top