Чесні новини з усієї України!

Президент заспокоює: мобілізація буде лише за певних умов

Президент заспокоює: мобілізація буде лише за певних умов

Українців зобов’яжуть воювати лише в одному випадку. Якщо агресор почне наземний наступ. 

Про це, як повідомляє телеканал «Прямий», Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі зі студентством у місті Хмельницькіий.

За словам Порошенка, якщо Російська Федерація не проявить наземну агресію, не буде ні мобілізації, ні обмеження прав і свобод.

Наразі армія формується здебільшого на контрактній основі, і сьогодні оборону на Донбасі тримають саме контрактники.

«Кожен відчує, що влада так організувала оборону країни, що студентів ніщо, ніхто і нічим не відволікає від оволодіння знаннями. Доки РФ не вторгнеться на нашу територію, не проявить наземну агресію, не буде ні мобілізації, ані обмеження прав і свобод — це моє президентське слово», — заявив глава держави.

Довідка ЗНАВЦІВ

Чотири дні тому Верховна Рада проголосувала за введення військового стану стану терміном на 30 діб в десяти областях України.

«Проект закону, яким затверджується Указ, передбачає за підсумками обговорення, запровадження воєнного стану виключно в областях, які розташовані вздовж російського кордону, вздовж придністровської ділянки україно-молдовського кордону та вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Саме там де може бути нанесений удар. Для стенограми я хочу зачитати перелік цих областей — Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, а також Чернігівська, Херсонська і внутрішні води Азово-Керчинської акваторії», — наголосив Порошенко.

За підтримку воєнного стану проголосували 276 депутатів, проти — 30 депутатів.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, незважаючи на військовий стан, пенсії та інші соцвиплати будут надходити до українців безперебійно.

Несмотря на военное положение пенсии и соцвыплаты обещают платить

Leave a comment

Top