Чесні новини з усієї України!

У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВОКАЦІЯМИ Собор ченців Почаївської лаври виступив з офіційним зверненням

У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВОКАЦІЯМИ Собор ченців Почаївської лаври виступив з офіційним зверненням

Останнім часом, майже щодня,  в інформативних хроніках згадується про Почаївську Лавру.   Інформація надається читачам та глядачам під певним кутом погляду, який формується з метою компрометації Української Православної Церкви, яка  с самого початку існування українскої держави була зареєстрована в Міністерстві юстиції України без приставки МП.

Коли Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник  спромігся зареєструвати право власності на   культові будівлі, які були  конфісковані радянською владою в 1962 році, та об’явлені державною власністю, у ЗМІ почалася справжня інформаційна канонада , спрямована щоб очорнити і оббрехати  Православну Церкву  й  вірян .

Але перша спроба Міністерства Культури України зареєструвати за собою культові будівлі, як власність заповідника, провалилася.

В реєстрації  права власності на церковне майно заповіднику було відмовлено Державним реєстратором на тій підставі, що ці споруди виведені зі складу заповідника постановою Кабінету Міністрів України № 483 від 17 липня 2003 р. та укладанням договору між Держбудом України та Почаївською Лаврою Української Православної Церкви.

Отримавши відмову в реєстрації,  Міністерство культури України звернулося до Прокуратури України, щодо перевірки законності реєстрації Договору про надання Держбудом України  культових будівель  у безоплатне користування Почаївській Лаврі.

Прокуратурою було порушено  кримінальні справи проти двох Державних реєстраторів. Один з них зареєстрував договір про передачу Держбудом України в безоплатне користування культових будівель Почаївській Лаврі, що був укладений  в 2003р, а другий реєстратор,  вже тепер, відмовив заповіднику в реєстрації права на такі культові споруди як: Успенський собор, Троїцький собор, дзвіниця, архієрейський будинок, Святі ворота та братські келії.

На жаль, у деяких засобах масової інформації,  процес перевірки  представлено  в недостовірному ракурсі ,  брехливі чутки подаються у вигляді  непорушних істин, а насельників Лаври  та вірян  звинувачують  в  антиукраїнській діяльності.

Антицерковні діячі, яких зараз модно називати «активістами», проводять збори у м. Тернополі та  розроблюють   заходи щодо запобігання  передачі споруд Почаївської Лаври Московському Патріархату.

Охоплені ненавистю, націоналісти не хочуть зрозуміти, що будівлі, про які йде мова,  цілком знаходяться у розпорядженні та користуванні  українського народу.

Про те, що все це пов’язано з замовленням певних політичних структур та є спробою створення єдиної помісної церкви, свідчать протиправні дії владних структур , а фактично, зараз, в державному масштабі  переслідують канонічну Православну  Церкву та  Апостольську  віру  в Україні.  Глава Церкви — Іісус Христос в Святому Писанні сказав: «Мене не слухали і вас не будуть слухати», «Мене гнали, і вас гнати будуть», «Всі, бажаючі жити благочестиво, будуть гнані», «Коли вас будуть убивати, будуть рахувати, що служать Богові».

Для створення психологічного тиску на свідомість людей,  інформація,   що представлена в українських ЗМІ, свідомо фальсифікована, через те,  всіває недовіру до Православної Церкви та Православної віри, всіває  ворожнечу між людьми, розпалює міжконфесійне протистояння.

У зв’язку з цим Духовний Собор насельників Свято-Успенської Почаївської Лаври звертається  до тих, хто це замовив, до тих, хто виконує замовлення, з  вмовлянням перестати гонити   Істинну  та  нагадує  пам’ятати про Страшний Суд Божий, а вірянам    надає благословіння  молитися за мир та злагоду в Україні,  незважаючи на жодні провокації .

Оригінал звернення можна переглянути на сайті Почаївської Лаври.

 

Як  ЗНАЮТЬ УСІ  епископат УПЦ МП почали викликати до СБУ на розмову.

О чем в СБУ собираются беседовать с епископами УПЦ МП?

 

Leave a comment

Top