Чесні новини з усієї України!

До ЗНО-2019 не допустять без ID-КАРТОК

До ЗНО-2019 не допустять без ID-КАРТОК

Як повідомляє Міністерство Освіти і Науки України, майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення  ID-паспорта, адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, оскільки його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Цей ж документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до: територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання; або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів. Відповідні лист МОН та доручення ДМС були розіслані в департаменти (управління) освіти обласних адміністрацій та КМДА та обласні управління ДМС.

Так, зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до:

  • територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання;
  • або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Докладну інформацію про процедуру оформлення ID-картки можливо отримати  на офіційному сайті Державної міграційної служби за цим посиланням.

 

Як ЗНАЮТЬ УСІ одесити змалку справжні філософи.

Победителем Национальной олимпиады по философии оказался одесский школьник

Leave a comment

Top