Чесні новини з усієї України!

В одеському санаторії «Куяльник» — скандал: директор воює з перевіряючими

В одеському санаторії «Куяльник» — скандал: директор воює з перевіряючими

Останнім часом у соціальній мережі фєйсбук дуже бурхливо обговорювали діяльність (бездіяльність) керівництва відомого санаторію «Куяльник».

У жовтні 2018 року була ініційована та проведена ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” комплексна позапланова перевірка санаторію Куяльник, на підставі чисельних звернень (претензій) громадян, які оздоровлювались у санаторії. Це підтвердив один із членів перевіряючої комісії Олександр Білий.

Як поділився Олександр це була дуже складна перевірка. Хоч це і є внутрішня перевірка, але на ділі відбулося справжнє протистояння. Керівництво санаторію Куяльник (директор Погосян Араік, головний бухгалтер Кравченко Ольга), різними методами заважало провести перевірку. За час перевірки директор встиг побувати на лікарняному, у відрядженні, інколи на території самого санаторію ніхто не міг знайти його. Але не дивлячись на всі спроби завадити перевірка була проведена і результати належним чином, відповідно до законодавства, оформлені.

Результати перевірки, ще не оголосили, але Олександр поділився, що порушень достатньо. Серед них серйозні порушення такі як реалізація послуг санаторію без оформлення відповідних платіжних документів (чеків), використання непередбачених ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” бланків путівок, передача в оренду приміщень без оформлення відповідних договорів, здійснення невід’ємних поліпшень на другому поверсі корпусу № 1 санаторію, а це все грубе порушення не тільки Статуту ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” але і законодавства України.

На наше питання, що поганого у тому, що директор дозволив зробити капітальний ремонт нас проінформували, що по-перше по документам ці приміщення були виведені із експлуатації, а фактично вони працювали у штатному режимі. По-друге існує багато ризиків коли орендар робить невід’ємні поліпшення у нього з’являються правові підстави набути права власності на ці приміщення. Тому такі важливі питання стосовно майна санаторіїв віднесені до виключної компетенції ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”. Більш того ці приміщення функціонували як єдиний самостійний приватний комплекс по догляду за літніми людьми і називався “ДОМ”.

Таким чином тільки за липень, серпень Погосян Араїк привласнив злочинним шляхом від 1,8 млн грн до 2,1 млн грн.

Звітувати по результатам перевірки члени комісії будуть на засіданні наглядової ради ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, яка відбудеться 13.11.2018 року. На засіданні повинні дати правову оцінку діяльності Погосяна Араїка на посаді керівника санаторію та передати матеріали до відповідних правоохоронних органів.

Цікаво, що у травні 2018 року була планова перевірка ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” під керівництвом Голови правління Суботи Миколи, який є безпосереднім керівником директора санаторію Куяльник Погосяна Араїка. Але тоді нічого не було виявлено. Прикриття своїх? Чи на планових перевірках не звикли працювати?!

Ми будемо уважно спостерігати за ситуацією, яка розгортається навколо санаторію Куяльник та сподіваємось, що не дивлячись на все, що відбувається зараз, санаторій Куяльник буде працювати і надалі приймати громадян на оздоровлення, а не зникне у дерибані приватних інтересів, як наприклад санаторій “Червоні Зорі”.

За матеріалами truehack.info

Довідка ЗНАВЦІВ

Клінічний санаторій імені Пирогова, також Санаторій Куяльник, Курорт Куяльник — відомий грязьовий курорт, заснований 1833 року. Нині на курорті функціонує Клінічний санаторій ім. Пирогова, що належить до профспілкових закладів (ПрАТ«Укрпрофоздоровниця»). На курорті традиційно лікують захворювання хребта та суглобів, нервової системи та статевих органів, як жінок так і чоловіків.

Вікіпедія

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top