Чесні новини з усієї України!

Співачка Приходько стала політиком і наділа… траур (фото)

Співачка Приходько стала політиком і наділа… траур (фото)

Українська співачка Анастасія Приходько розповіла про стосунки в своїй сім’ї і політичних планах на майбутнє.

За словами жінки, рішення про політичну кар’єру вона прийняла свідомо. Домігшись влади, вона планує захищати інтереси всіх українців, незалежно від їхніх політичних симпатій до її партії.

Як заявила Приходько, її прихильності добивалися багато політичних сил, серед яких були як політики старої гвардії, так і лідери молодих рухів.

Також співачка підкреслила, що її рідні і близькі поставилися до її планам з розумінням і схваленням.

«Вони повністю підтримують мене, і ми не один місяць говорили про те, що одна справа допомагати як волонтер, і це напевно найважливіше, що може бути для кожного з нас. Але зовсім інша — допомагати на законодавчому рівні. Мої рідні згодні зі мною в цьому питанні», — сказала Приходько.

 

Плани планами, але співачка вже почала позиціонувати себе як політика. 30-го жовтня вона виступила на Форумі з нацбезпеки України, вбравшись у чорний колір.

«Я акцентувала свою увагу саме на людиноцентризм і зміні законодавчого поля в цьому напрямку», — цитує Настю Політека.

В коментарях до фотографій користувачі соцмереж зізнаються, що розчаровані рішенням співачки, відписуються від її сторінки або і зовсім будуть її «банити».

Довідка ЗНАВЦІВ

Українська співачка Анастасія Приходько захотіла стати політиком. Про це воан заявила в понеділок, 29 жовтня. За словам співачки, в політиці у неї набагато більше шансів допомогти бійцям української армії, аніж виступаючи на сцені.

«Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик я отримаю більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним. І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України», — написала Приходько в соцмережі.

Співачка також підкреслила, що вона свідомо розірвала всі контакти з Росією, почала вивчати українську мову і займатися волонтерською діяльністю.

Свій вибір Приходько зупинила на партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, 1 листопада в Ураїну приїде найавторитетніша жінка-політик світу Ангела Меркель.

К нам едет Ангела!

Leave a comment

Top