Чесні новини з усієї України!

В Україні активно просувають «навчання по комп’ютеру»

В Україні активно просувають «навчання по комп’ютеру»

Міністерство освіти має намір внести зміни в порядок отримання середньої освіти.

Про це йдеться в проекті наказу МОН «Про затвердження Положення про інституційну формі отримання загальної середньої освіти», повідомляє ЮРЛІГА.

Міністерство освіти і науки хоче зробити загальну середню освіту в Україні більш доступним, а його отримання привести у відповідність до освітніх потреб учнів.

Таким чином, на даний момент ведеться обговорення проекту наказу, згідно з яким визначається порядок отримання загальної середньої освіти за інституційної формі: очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна і нова — мережева.

Основний з них як і раніше буде вважатися денна. Крім того, заклади освіти зможуть створювати класи з вечірньою, заочною, дистанційною формами, укладати договори про організацію мережевої форми отримання освіти з іншими суб’єктами освітньої діяльності.

Створення таких мереж має залучити до навчальних закладів додаткові ресурси — кадрові, матеріально-технічні, навчально-методичні, інформаційні та інші. Застосування мережевої форми отримання освіти можна буде поєднувати з очною, заочною та дистанційною формами. Планується, що базовий заклад буде укладати договір з іншим суб’єктом освітньої діяльності.

Зарахування отримання освіти на мережеву форму буде здійснюватися за заявою учнів (у разі досягнення повноліття) або заяви одного з батьків, інших законних представників.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, протипожежна сигналізація буде звертатися до дітей голосом мами.

Вчені вчать пожежну сигналізацію говорити «маминим голосом». Навіщо?

Leave a comment

Top