Чесні новини з усієї України!

США почали протидію інформаційній агресії росіян

США почали протидію інформаційній агресії росіян

Мета першої спецоперації — блокувати роботу російських кібер-спеціалістів по втручанню у виборчий процес та розвитку протиріч в американському суспільстві.

Про це Європейська правда з посиланнім на The New York Times.

«Кампанія, яка включає ряд місій, проведених за останні кілька днів, є першою подібного роду операцією за кордоном, покликаною захистити американські вибори, зокрема листопадові проміжні вибори (до Конгресу, — ред.)», — йдеться у матеріалі.

Ціллю операції США стали, ймовірно, співробітники російських розвідслужб, зазначає видання. Міністерство юстиції США повідомило у п’ятницю про кампанію «інформаційної війни» з боку росіян, спрямовану на вплив на проміжні вибори.

За даними джерел, американські фахівці в області безпеки в кіберпросторі ідентифікували кілька підозрілих росіян і відстежили їхню діяльність.

«Кіберкомандування надсилало прямі повідомлення агентам, які стоять за кампаніями впливу. Високопоставлені офіційні особи, які працюють у сфері оборони заявили, що вони не погрожували безпосередньо цим особам», — сказано в статті.

При цьому не уточнюється, чи було це зроблено електронною поштою, через чати або за допомогою якихось інших каналів зв’язку.

«Операції Кібернетичного командування США виглядають досить виважено, особливо в порівнянні зі спробами Росії використовувати все більш вдосконалені і витончені методи дезінформації, щоб посіяти протиріччя в Сполучених Штатах», — підкреслює газета.

Довідка ЗНАВЦІВ

4 жовтня США звинуватили громадян РФ, оголошених американською владою співробітниками ГРУ, в організації хакерських атак на антидопінгові організації, міжнародний футбольний орган та провідну електротехнічну компанію Westinghouse Electric Corp.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, одеський суд блокував намагання Ігоря Коломойського заборонити участь міжнародних експертів у розслідуванні діяльності Приватбанку.

Ігорю Коломойському не дозволили блокувати розслідування по Приватбанку

Leave a comment

Top