Чесні новини з усієї України!

Андрій Рева: Для оформлення субсидії треба подати лише заяву та декларацію (відео)

Андрій Рева: Для оформлення субсидії треба подати лише заяву та декларацію (відео)

Для оформлення субсидії в Україні в загальному випадку потрібні лише два документи: заява та декларація про доходи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на міністра соцполітики Андрія Реву.

Додаткові довідки потрібні, якщо громадяни хочуть оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а тільки фактично проживають у квартирі. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про знаходження на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради. Субсидію призначають на рік — з травня поточного року до травня наступного року.

Розмір субсидії розраховується окремо на літній період, і окремо — на зимовий, причому виключно на основі доходів зареєстрованих і фактично проживають у квартирі осіб.

Якщо посібник вже призначено на новий рік (2018-2019 роки), в жовтні їх розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення.

Довідка ЗНАВЦІВ

Кабмін планує запустити монетизацію житлових субсидій для населення з 1 січня 2019 року, але проходити вона буде в три етапи. Про це свідчить відповідний проект урядової постанови, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з документом, який Кабмін має намір розглянути на засіданні в середу, 26 вересня, монетизацію субсидій планується провести в три етапи. З 1 січня 2019 року процедура буде запущена для домогосподарств, які будуть звертатися за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100-150 тис. Домогосподарств). Другий етап повинен початися з 1 травня 2019 року — монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019 го. Третій етап планується почати з жовтня-2019, коли відбудеться повний перехід на монетизацію.

Крім цього, документ передбачає створення комісії з підготовки пропозицій щодо монетизації субсидій.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Кабінет міністрів України продовжив дію спеціальних зобов’язань (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго (ТКЕ) за зниженою ціною до 18 жовтня.

Міністерство фінансів зареєструвало свою сторінку в Bloomberg

Leave a comment

Top