Чесні новини з усієї України!

Микола Кулеба — про рекламу дитячої білизни: «Це злочин!» (фото, відео)

Микола Кулеба — про рекламу дитячої білизни: «Це злочин!» (фото, відео)

Дівчатка-моделі у віці до 14 років. Важкий макіяж і фривольні пози. Ця добірка фотографій викликала цілу бурю емоцій. І не тільки в Одесі, де це відбувалося.

На фотосесію, яка була замовлена ​​у фотографа Анни Домбровської дизайнером Аллою Френкель для Одеського тижня моди, звернула увагу київська актриса Аліна Степанець.

«Знаєте, що це? Це одеський дизайнер з фотографом зробили ось такий проект. Реклама дитячої білизни преміум-класу для Одеської тижні моди. 12-річні дівчатка в образах паризьких куртизанок. Легше там. І навіть якщо це не бордель, а така собі fashion зйомка, як у дорослих моделей. Образи дуже зухвалі, млосні погляди, виставлене стегно. Сексуализация дитини в чистому вигляді», — пише Степанець в своєму Фейсбуку.

На цю ситуацію одразу дав свій відгук уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

«Це не реклама дитячого одягу — це злочин, скоєний проти дітей за згодою або бажанням їх же батьків, — переконаний чиновник. — Фото, на яких маленькі дівчинки постали в образі куртизанок, розлітаються по інтернету з шаленою швидкістю. Дизайнер і фотограф досягли своєї мети — лічені години спокусливі фото дітей тисячами розійшлися мережею! На перший погляд фото більше підходять для реклами борделя, ніж дитячої білизни. І я не дивуюся дій фотографа, але мене дивує позиція батьків, які заради свого самолюбства готові оприлюднити оголене тіло своєї дитини. Я звертаюся до батьків цих дівчаток: невже бажання порадувати ваше Его вище здорового глузду? Ви розумієте наслідки даної фотозйомки?».

Публікація відразу також викликала широке обговорення громадськості. Так, президент Дитячої Асоціації моди Ірина Ярмак заявила, що винен в події в першу чергу фотограф.

«Це доросла фотосесія. Адже можна було зробити дитячу спальню. Сховати голі ніжки дитини в подушках, ковдрах. Зробити аксесуари якісь… Ведмедики, зайчики. Взагалі дитяча праця заборонена. І у нас діти не заробляють гроші, а вчаться », — запевняє Ярмак в сюжеті каналу «1 + 1».

Чиновники вже звернулися в поліцію з вимогою відкрити кримінальну справу за використання дитячої праці. А Микола Кулеба особисто звернувся з проханням до користувачів мереж — не робити репости фотографій цього «мистецтва».

Він упевнений, що вже незабаром кримінальну справу стосовно авторів і замовників скандальної фотосесії буде відкрито. На думку Кулеби, ці люди проявили повну неповагу до прав дитини, що грубо порушує положення Конвенції ООН про права дитини.

За інформацією правоохоронних органів, відповідальність за скандальну фотосесію будут нести не лише її організатори, але й батьки дівчаток.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Одесою днями пройшла хода, що налякала городян.

Шествие шиитов напугало одесситов (видео)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top