Чесні новини з усієї України!

Улюблені девайси. Українці вибирають… не Apple! (інфографіка)

Улюблені девайси. Українці вибирають… не Apple! (інфографіка)

За даними дослідження GfK, серед ноутбуків у цьому році українці найчастіше обирали ASUS і HP, в той час коли Apple навіть не потрапив до топ-5.

Проте серед планшетів iPad продавався найкраще. А ось найбільш популярним брендом електроних книг виявився PocketBook. Які ще девайси купували в Україні у першому півріччі 2018 року.

Із більш ніж 40 брендів ноутбуків найчастіше українці обирали ASUS та HP, а моделі Apple не увійшли навіть до топ-5. Проте iPad продавався найкраще серед планшетів у першому півріччі 2018.

Дослідження GfK показало — в інтернеті українці переважно купують електроніку. На цю категорію товарів припадає 50% від усіх покупок у мережі. Й OLX це підтверджує — на цьому майданчику оголошень найчастіше продавали саме девайси. А за рік там придбали понад 3 млн електронних товарів.

І не дивно. Адже в середньому у кожного українського онлайн-шопера у розпорядженні 3-4 девайси. Зазвичай серед них неодмінно знайдеться ноутбук, планшет та електронна книга.

За даними OLX.ua

Щодо ноутбуків, вподобання українців досить різноманітні та явного фаворита немає. Найчастіше у рівній кількості купують ASUS та HP — 17,8% користувачів. Трохи менше, 15,8%, припадає на Lenovo. Лептопи Acer використовують близько 13% онлайн-шоперів. Dell замкнули п’ятірку з результатом у 9,1% та не залишили шансів Apple і Samsung увірватися в топ найбільш популярних ноутбуків цього року.

Топ 5 брендів ноутбуків 2018:

 1. ASUS — 18%
 2. HP — 18%
 3. Lenovo — 16%
 4. Acer — 13%
 5. Dell — 9%

Два техногіганти відновили позиції у рейтингу популярних брендів планшетів. Серед власників цих девайсів 25% фанатів iPad і майже 15% любителів самсунгів. 11% придбали собі ASUS, а 10% зробили вибір на користь Lenovo. Зі своєю бюджетною ціновою політикою до рейтингу планшетів потрапив Prestigio.

Топ 5 брендів планшетів 2018:

 1. Apple — 25%
 2. Samsung — 15%
 3. ASUS — 11%
 4. Lenovo — 10%
 5. Prestigio — 3%

Здається, що PocketBook — це iPhone серед електронних книг. Бренд забрав на себе 40% усіх покупок. Чимала частка продажів припала й на Kindle. 28% українців ходять з планшетами саме цієї фірми. Nook, Sony і Wexler також мають попит серед українців, але явно поступаються двом першим книжковим улюбленцям населення.

Топ 5 брендів електронних книг 2018:

 1. PocketBook — 39%
 2. Kindle — 28%
 3. Nook — 8%
 4. Sony — 7%
 5. Wexler — 3%

Як повідомляло Знають ВСІ, портрет середньостатистичного смартфона виглядає наступним чином: 2/16 пам’яті, екран 5″, камера на 12 Мп, пластиковий корпус чорного кольору і цінник до 5000 грн.

Дослідження: як виглядає смартфон українця (інфографіка)

 

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top