Чесні новини з усієї України!

Тимошенко про Маккейна: «Ми зустрічались багато разів…»

Тимошенко про Маккейна: «Ми зустрічались багато разів…»

Сумним постом у Фейсбуку висловила свій з приводу смерті американського політика Джона Маккейна народний депутат Юлія Тимошенко.

«Помер великий друг України і великий американський політик Джон Маккейн…, — пише Тимошенко. — Часто кажуть: “один у полі не воїн”… Джон Маккейн був саме з тих, хто все своє життя доводив протилежне. Воїн! Сам — проти течії і тенденцій, проти грубої сили і підступності, проти кон’юнктури і політичного міщанства. Він мав своєрідний “самурайський кодекс” політика, своє власне “Бусідо” політичного шляху, і суворо його дотримувався».

«Ми зустрічалися багато разів, і його принциповість завжди приємно вражала, — згадує народний депутат. — Політики, державні діячі можуть бути різними. А мають бути такими, як Джон Маккейн. Вічна пам’ять…»

Довідка ЗНАВЦЯМ

У липні 2017 року біля Маккейна виявили гліобластом — агресивну форму пухлини мозку. Захворювання виявили після трепанації черепа, яку сенатору проводили, щоб видалити тромб над лівим оком. Через місяць після операції на мозку Маккейн повернувся в сенат і взяв участь в початку дебатів про реформу системи охорони здоров’я. Його поява вітали оплесками представники обох партій; незважаючи на серйозну хворобу, Маккейн зміг виступити з 15-хвилинною промовою про стан справ в американській політиці. Після засідання політик відправиться додому до Арізони, щоб продовжити лікування. З тих пір Маккейн так і не повернувся в сенат.

У квітні 2018 року його переніс операцію через захворювання кишечника. Його дружина і дочка заявили, що стан сенатора стабілізувався. У травні ЗМІ писали, що сенатор почав приготування до своїх похоронів — і вирішив не запрошувати на них Трампа. Замість цього він вважав за краще б, щоб американську адміністрацію на церемонії представляв віце-президент Майк Пенс. Він пройшов курс комбінованої хіміо- і променевої терапії, переніс ускладнення у вигляді пневмонії та дивертикулита, але при цьому залишався на своєму посту.

24 серпня він відмовився продовжувати лікування. «Минулого літа сенатор Джон Маккейн поділився з американцями новинами, які наша сім’я вже знала: йому поставили діагноз: гліобластоми і прогноз був невтішним. Протягом року Джон боровся, і його стан перевершило всі очікування. Але прогрес хвороби і невблаганний старіння винесли свій страшний вердикт», — говорилося в заяві сім’ї.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Російська Федерація намагається приховати від світової громадськості інформацію про негативні наслідки конфлікту на Донбасі. Про це пише у Тwitter пецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер.

Курт Волкер: «Росія намагається приховати катастрофу на Донбасі»

Leave a comment

Top