Чесні новини з усієї України!

На Донбасі людину посадили на 12 років «за зраду»

На Донбасі людину посадили на 12 років «за зраду»

Угруповання «ЛНР» засудила жителя непідконтрольною Україні частині Луганської області до 12 років тюремного ув’язнення за звинуваченням у «зраді».

Його звинуватили в «державній зраді», про що в угрупованні повідомили 13 серпня. При цьому повідомляється, що обвинувачений — чоловік 1977 року народження.

Як пише сепаратистський сайт «МІА Исток», він «надавав матеріальну та консультаційну допомогу іноземній організації, діяльність якої була спрямована проти безпеки ЛНР».

Назва організації, співпраця з якою інкримінують підсудному, не називається. Також не вказується, коли саме було винесено «вирок». Раніше в «Східній правозахисній групі» з посиланням на джерело в «МВС ЛНР» повідомляли, що угруповання поширює дезінформацію про нібито складанні списків ув’язнених для передачі їх українській стороні.

За даними правозахисників, в підконтрольних «ЛНР» в’язницях перебувають близько 5 тисяч українських громадян, які схильні до примусової трудової експлуатації та насильства. Крім цього, в підконтрольних бойовикам районах Луганської області з початку збройного конфлікту не функціонує апеляційна інстанція.

В кінці липня російська правозахисниця і журналістка Оксана Труфанова опублікувала матеріал «Навіщо Донбасу зеки», в якому розповіла про ситуацію з ув’язненими на цих територіях, умови їх утримання, а також випадках експлуатації та інших порушеннях прав людини. В Апараті Уповноваженого з прав людини в Україні Труфанова не надали офіційний коментар про громадян, утримуваних в місцях позбавлення волі під контролем «ДНР / ЛНР».

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, екс-голова фракції регіоналів лишився під вартою.

Екс-голова фракції регіоналів лишився під вартою

Leave a comment

Top