Чесні новини з усієї України!

Наталка Карпа в новому кліпі розповіла всю правду про українську поліції (відео)

Наталка Карпа в новому кліпі розповіла всю правду про українську поліції (відео)

 Популярна співачка, заслужена артистка України — «сонцезалежна» Наталка Карпа презентує новий кліп на пісню «Ти мій тип».

Для зйомок нової відеороботи Наталка приміряла на себе форму поліцейського і сіла за кермо патрульного автомобіля. А в кінці зйомок влаштувала танці з 120 курсантами Національної поліції України.

Такий крок артистка зробила для того, щоб підтримати і почати популяризацію нової поліції.

«Поліція в Україні працює всього 2 роки. І, як зазвичай знаходяться люди, які мають нарікання до роботи органів виконавчої влади. Але я все більше чую позитивних відгуків, та й сама вже склала свою думку. Статистика вказує на те, що зараз довіра до поліції набагато більше, ніж було раніше. Тому мені захотілося підтримати роботу людей, які захищають і оберігають нас 24 години на добу, 7 днів на тиждень», — прокоментувала Наталка.

Також співачка зізналася, що цим кліпом хотіла привернути увагу до питання гендерної рівності. Так, наприклад, за статистикою отриманої на кінець 2017 року йдеться, що в українській поліції служить 22% представниць прекрасної статі.

«Я на власні очі побачила, що жінки нарівні з чоловіками проходять підготовку, ночують в казармах, отримують і мають при собі табельну зброю тощо. Тому тут жінки несуть на собі таку ж відповідальність, несуть свою службу і це також викликає велику повагу. Тому що в наших головах вже склався стереотип, що подібні служби саме для чоловіків», — поділилася співачка.

Цікавим фактом є те, що для зйомок команді потрібно було отримати безліч дозволів, один з них на перекриття значної частини Дарницького моста. На цій локації Андрій Головня і ще три байкера робили екстремальні трюки на байках. Останньою локацією став Департамент патрульної поліції, де головну героїню чекав сюрприз — 120 курсантів влаштували великий флешмоб в честь Наталки.

«Флешмоб готували близько 3-х днів, це було трохи довше звичайного, так як в кліпі знімалися непрофесійні танцюристи, а справжні курсанти. Захоплення і радість, при нашій зустрічі читалися в їхніх очах, тому, незважаючи на пізні зйомки, натхнення працювати мене не покидало до кінця! Коли режисер сказав: «Стоп. Зйомки завершені» — ми зробили фінальну фотографію, на якій було близько 200 чоловік. Повинна визнати, що за цим показником це наймасштабніший з моїх кліпів», — поділилася співачка.

Довідка ЗНАВЦЯМ

Нещодавно Наталка Карпа презентувала пісню «Ти мій тип», яка увійшла в новий альбом «Сонцезалежна». Зараз співачка готує концерт-презентацію альбому, який планується на осінь цього року.  Режисер кліпу «Ти мій тип» — Тата Белініна.

Leave a comment

Top