Чесні новини з усієї України!

Екс-голова фракції регіоналів лишився під вартою

Екс-голова фракції регіоналів лишився під вартою

Суд продовжив арешт екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова ще на два місяці.

Таке рішення у четвер ухвалив Старобільський районний суд Луганської області.

«Суд вважає за необхідне продовжити дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно обвинуваченого на строк 60 діб», – йдеться у рішенні.

Єфремов залишається під вартою до 7 жовтня включно.

Захист та сам обвинувачений просили змінити йому запобіжний захід та відпустити на поруки нардепів від «Опоблоку» Юрія Мірошниченка та Миколи Скорика. Вони — колишні члени Партії регіонів.

Адвокати наполягають, що «обвинувачення побудоване на припущеннях».

«Немає підстав у зміненні запобіжного заходу», – вирішив суд.

Колегія погодилась, що більш м’якого запобіжного заходу буде недостатньо для запобігання ризикам. Зокрема, прокуратура наголошувала, що Єфремов може впливати на свідків. Кілька свідків у судовому засіданні підтвердили погрози «у зв’язку з їхніми показами».

Екс-голову фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова обвинувачують у держзраді, посяганні на територіальну цілісність, створенні терористичної організації та захопленні державних споруд.

Його підозрюють, серед іншого, у прямій підтримці злочинної організації «ЛНР», а також незаконному заволодіння майном «Луганськвугілля».

Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту Києва. 1 серпня його взяли під варту.

У травні 2018 року Швейцарія розсекретила рахунки Єфремова: на них, починаючи з 2006 року, надійшли 33 мільйони швейцарських франків, пише Українська правда.

Як повыдомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Гейтс зробив заяву про Петра Порошенка.

Гейтс зробив заяву про Петра Порошенка

Leave a comment

Top