Чесні новини з усієї України!

Гейтс зробив заяву про Петра Порошенка

Гейтс зробив заяву про Петра Порошенка

Йдеться про роботу екс-очільника передвиборчого штабу Дональда Трампа та політичного консультанта Віктора Януковича Пола Манафорта. 

Виявляєтьтся, Манафорт, що зараз знаходиться під судом, активно співпрацював зі штабом Петра Порошенка в 2014 році.

Про це заявив колишній партнер Манафорта Рік Гейтс, повідомляє NBC.

Після втечі Януковича з України Манафорт, якому перестали платити регіонали, взявся за підготовку виборчих кампаній інших кандидатів. Останньою такою кампанією, проведеною американським спеціалістом в Україні, були парламетскі виборі довтня 2014 року, каже Гейтс.

Компанія Пола Манафорта DMP також допомагала Петру Порошенку, проте повної оплати за свої послуги не отримала.

 

У свою чергу DW повідомляє, що прес-служба Президента України заперечила факт співпраці голови держави з Манафортом.

«Команда Петра Порошенка ніколи не співпрацювала ні з Полом Манафортом, ні з його людьми. Пропозиції про співробітництво надходили від інших, втім навіть не розглядались», — кажуть його підлеглі.

Довідка Знавцям.

Суд над Полом Манафортом розпочався в США 31 липня. 69-річному колишньому голові передвиборчого штабу Трампа інкримінують відмивання грошей, ухиляння від сплати податків, банківське шахрайство та змові. У разі визнання вини решту життя підсудний проведе у в’язниці.

Під час першого дня слухань прокурори розкрили, що Манафорт зберігав $60 млн, зароблених в Україні, на понад 30 прихованих іноземних рахунках. Коли мова зайшла про українських багатих клієнтів, суддя заборонив називати їх терміном «олігархи».

За словам Ріка Гейтса, за проханням Манафорта він особисто допомагав йому подавати податкові декларації з недійсними даними. Свою провину Гейтс визнав повністю. Сьогодні він сподівається на те, що його свідчення сд визнає значущими, ажде лише таким чином Гейтс уникне покарання.

На фото: Рік Гейтс та Пол Манафорт

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер  впевнений, що Росія навмисно блокує роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

Курт Волкер: «Росія намагається приховати катастрофу на Донбасі»

Top