Чесні новини з усієї України!

Back to school: скільки коштує зібрати школяра в 2018 році?

Back to school: скільки коштує зібрати школяра в 2018 році?

Напередодні 1 вересня пораховано суму, яку варто виділити батькам, щоб зібрати свою дитину в школу нинішнього року.

Середній бюджет на покупку «набору першокласника» цілком може вкластися у 2000 грн*.

Перше, з чого зазвичай починають підготовку, так це з вибору шкільного портфеля.

Можна доглянути як новий рюкзак, так і вибрати б / у в хорошому стані. В середньому, його ціна складе близько 300 грн. А ось покупка стандартного набору канцтоварів обійдеться батькам приблизно в 475 грн. Мається на увазі, що в нього увійде: укомплектований пенал з 2-ма кульковими ручками, 2-мя простими олівцями, лінійкою, точила, стірательной гумкою, набором для малювання (кольорові фломастери і олівці), а також щоденник і комплект з 10 зошитів.

 

Впоравшись з легким завданням, мами і тата приступають до найскладнішої частини ритуалу зборів в школу, а саме пошуку шкільної форми. Серед всіх покупок — ця найдорожча. Комплект з штанів, 2-х сорочок, туфель і спортивного костюма з кросівками для хлопчика в середньому буде коштувати 1000 грн.

Одягнути дівчинку трохи дорожче. Її шкільний гардероб з 2-х блузок, спідниці, шкільного сарафана, туфель, спортивного костюма і кросівок обійдеться в 1105 грн. В цілому, при покупці даного комплекту речей, батьки витратять на шкільні збори приблизно 1800 грн. Сума може варіюватися в залежності від якості і кількості куплених товарів.

*За даними ресурсу OLХ

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками опублікувала новий список засобів, які, за висновками спеціалістів, містять небезпечні речовини, вживання яких заборонено законом.

Які ліки заборонили в Україні? (список)

Top