Чесні новини з усієї України!

Для вирішення «проблеми Донбасу» хочуть залучити ООН

Для вирішення «проблеми Донбасу» хочуть залучити ООН

На зустрічі «нормандської четвірки» обговорюватиметься тема залучення сил ООН для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Політичні директори «нормандського формату» (Росія, Україна, Німеччина, Франція) обговорять залучення сил ООН до вирішення ситуації в зоні конфлікту на Донбасі, заявив спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Мартін Зайдік.

«Як відомо, завтра в Берліні відбудеться зустріч політичних директорів «нормандської четвірки». В дусі моїх колишніх заяв хочу схвалити той факт, що темою завтрашнього обговорення буде можливе залучення сил ООН для подальшого вирішення конфлікту на сході України», — цитує Інтерфакс Україна заяву Зайдіка, яку він зробив сьогодні перед журналістами у Мінську.

Раніше в середу офіційний представник МЗС Німеччини Крістофер Бургер повідомив, що політдиректори країн «нормандського формату» в Берліні обговорять питання про можливість направлення місії ООН на схід України.

«Під час зустрічі політдиректорів країн «нормандського формату» — Франції, Німеччини, України та Росії, яка відбудеться завтра в Берліні, звісно, йтиметься про реалізацію Мінських домовленостей і особливо про те, як місія ООН могла б допомогти досягти прогресу в реалізації цих домовленостей», — сказав Бургер журналістам.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Пентагону рекомендовано продовжити підтримку України.

Фото — qha.com.ua

Пентагону рекомендовано продовжити підтримку України

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top