Чесні новини з усієї України!

Прем’єра Гройсмана виправдано. Його диплом — справжній

Прем’єра Гройсмана виправдано. Його диплом — справжній

Генеральна прокуратура закрила справу про нібито підробку прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом диплома про вищу освіту.

За результатами досудового розслідування слідчий прийняв рішення про закриття вказаної кримінальної виробництва на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 ( «Відсутність складу злочину») Кримінального процесуального кодексу ще 26 червня.

Крім того, у відомстві зазначили, що провели необхідне досудове розслідування по даному факту. У Генпрокуратурі не повідомили, чи викликали на допит Гройсмана або інших осіб в рамках даної справи, пославшись на таємницю досудового слідства.

Сам же Гройсман заявив, що не підробляв свій диплом про вищу освіту, а спроби дискредитувати його за допомогою фейків ні до чого не приведуть.

«Звичайно, не підробляв. Тому що диплом справжній і чесний. Так, я навчався заочно, тому що, як і багато, рано створив сім’ю і повинен був її забезпечувати, і тому паралельно працював», — написав прем’єр на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

 

«А тим, хто хотів мене дискредитувати за допомогою фейків, скажу тільки одне — своєю нікчемною брехнею ви поваги не отримаєте», — додав голова уряду.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, прокуратура Києва почала розслідування діяльності українських філій міжнародних брендів.

Прокуратура Києва почала розслідування діяльності українських філій міжнародних брендів

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top