Чесні новини з усієї України!

«Вона була дивною дівчиною». Що відомо про femen-ку, котра покінчила з собою?

«Вона була дивною дівчиною». Що відомо про femen-ку, котра покінчила з собою?

Одна із засновниць Femen Оксана Шачко, яка здійснила самогубство в Парижі 23 липня, вміла добре майструвати, була творчим і безстрашною людиною.

Подробиці про дівчину розповіли виданню Страна джерела в Femen.

«Вона була дивною дівчиною. Напевно, як будь-яка творча людина, така — не від світу цього. По юності вона взагалі була аутистом. Постійно мовчала, спостерігала, потім розговорилася. Абсолютно безстрашна і безбашена. Батько був дуже проблемний. Мати — прекрасна жінка з Хмельницького», — розповіли в організації.

 

Оксана була серед дівчат, яких викрали КДБ в Мінську під час акції проти президента Лукашенка, коли їх роздягнули і вивезли в ліс.

«Вона без страховки залізла на верх екран, коли під час Євро-2012 ми протестували на чемпіонаті. Альпіністи боялися її знімати», — додає джерело.

Також Оксана вміла добре майструвати. «Саме вона готувала весь інвентар, написи, все робила руками, створювала, оздоблювала. Все руками. І петлю собі змайструвала на совість. У Оксани була карколомна зовнішність, але ніколи цим не користувалася, Оксана свідомо придушував свою красу. Просто і неохайно одягалася, рідко користувалася косметикою. Любила життя, випити, покурити», — сказали в організації.

Колега Оксани Ганна Гуцол розповідає, що загибла брала участь в гучних акціях — в 2012 році перед штаб-квартирою «Газпрому» в Москві стояла з плакатом «Стоп газовий шантаж», а під час президентських виборів в Росії проникла на ділянку, на якій голосував Путін і його дружина, де скинула з себе одяг і скандувала: «Путін — злодій!». Останні роки займалася живописом, виставляла свої картини на виставках.

«Оксана жила як активіст і художник і померла так само — зробивши свій акт», — вважає Гуцол.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, в Чернігові обурені вчинком активістів, котрі покарали та обплювали «сепара».

В Чернігові обурені вчинком активістів, котрі покарали та обплювали «сепара» (відео)

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top