Чесні новини з усієї України!

Прокуратура Києва почала розслідування діяльності українських філій міжнародних брендів

Прокуратура Києва почала розслідування діяльності українських філій міжнародних брендів

Столична прокуратура почала розслідування проти українських «дочок» найбільших світових компаній. 

Фахівці провадять слідство на тему закупівлі аутстаффінгових послуг кількома десятками «дочок» великих міжнародних компаній, а також Київстаром і Нової поштою у компаній Промоушн Аутсорсинг» і Промоушн Стафф.

Про це йдеться в тексті ухвали Дніпровського райсуду Києва з посиланням на клопотання прокуратури Києва в рамках кримінального провадження від 17 жовтня 2017 року, передає Інтерфакс-Україна.

«Невстановленими особами впроваджений протиправний механізм з надання найбільшим бюджетоутворюючим підприємствам країни, в тому числі з іноземним капіталом, а саме: Хуавей Україна, Самсунг електронікс Україна компані, Київстар, Нова Пошта та іншим, послуг з незаконному виведенні грошових коштів за кордон та ухиленні від сплати податків і обов’язкових платежів», — йдеться в тексті ухвали суду.

Згідно з документом, прокуратура встановила, що посадові особи зазначених вище підприємств, «вступивши в змову невстановленими особами», перераховують на рахунки підконтрольних їм Промоушн Аутсорсинг і Промоушн Стафф грошові кошти за «нібито надання останніми власних кваліфікованих фахівців, необхідних для виконання основної діяльності замовника (послуги аутсорсингу), однак фактично працівники відбиралися і працевлаштувалися компаніями — замовниками послуг».

Прокуратура вказує, що протягом 2014-2018 років за такі послуги двом ТОВ було перераховано понад 1,5 млрд. грн, а ці компанії, згідно з висновком експертного дослідження «Дослідницького інформаційно-консультаційного центру», завдали збитків державі понад 955 млн грн.

За підсумками розгляду клопотання, суд вирішив надати прокуратурі тимчасовий доступ і дозвіл на вилучення оригіналів у Промоушн Аутсорсинг та Промоушн Стафф їх взаємовідносин із замовниками, серед яких також ППГ Україна, Тойота Україна, Хускварна Україна, Альянс Холдинг, ФМС Україна, Дебтекс Україна, Мілі, Дікергофф Цемент Україна, Адідас Україна, ТП Віжн Україна.

У цьому списку компаній також Гібсон Інновейшнз Україна, БСХ Побутова Техніка, Коніка Мінолта Україна, Філіпс Україна, Піонер Україна, Дюпон Україна, Кімберлі-Кларк Україна, Санофі — Авентіс Україна, Селдико, БАСФ Т.О.В, Тева Україна, Проктер енд Гембл Україна.

Суд включив в нього також Монделіс Україна, Телесвіт, Данон Дніпро, Сингента, Якобс Україна, Байєр, ДХЛ Інтернешнл Україна, Філіпс Світлові Рішення України, Ейвон Косметікс Юкрейн, Адам Україна, Лореаль Україна, Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн і, ЗІП, Промінвестбанк та ін.

Згідно з визначенням, мова йде, в тому числі, про дані про працевлаштованих протягом 2014 — 2018 років особах з іноземним громадянством. Крім того, суд іншим визначенням вирішив надати прокуратурі тимчасовий доступ і дозвіл на вилучення до речей і документів, які знаходяться у володінні Казначейства України, Альфа-банку, УкрСиббанку і Райффайзен Банку Аваль, про рух грошових коштів по рахунках Промоушн Аутсорсинг та Промоушн Стафф із зазначенням необхідних даних по транзакціях.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, «Приватбанк» повідомив про новий спосіб шахрайства.

Увага! «Приватбанк» повідомляє про новий спосіб шахрайства

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top