Чесні новини з усієї України!

В Чернігові обурені вчинком активістів, котрі покарали та обплювали «сепара» (відео)

В Чернігові обурені вчинком активістів, котрі покарали та обплювали «сепара» (відео)

«Затриманий чернігівський ватнік» — так називається запис, опублікований місцевим активістом Олександром Тарнавським сьогодні у Фейсбуку.

Ця відеотрансляція набрала суттєвого розголосу в країні. Активіст зняв чоловіка, прив’язаного на відкритому солнці до стовба за допомогою скотчу.

Автор трансляції пояснив, що це — колишній в’язень колонії, що відсидів 11 років за згвалтування неповнолітніх, а після звільнення намагався зруйнувати пам’ятник Героям Небесної Сотні та привселюдно відмовився від українського громадянства.

На закиди перехожих, які цікавилися, чому патріоти взяли на себе в даному випадку функції правоохоронних органів, Олександр відповів, що поліція чоловіка затримувала, проте відпустила.  Що є неприйнятним, на думку чернігівських активістів.

Поліція, викликана городянами на місце інциденту, відв’язала чоловіка та повела у невідомому напрямку.

За інформацією журналістів чернігівського відділення «Громадського телебачення», чоловік, якого прив’язали до дерева, був дійсно затриманий раніше за хуліганство, оскільки 15 липня кидав в стелу Небесної Сотні пляшки і кричав, що хоче поїхати в Росію. Також він відбував покарання за педофілію в вигляді 11 років позбавлення волі.

Наступним постом на сторінці Олександра Тарнавського у Фейсбуку стала публікація громадського діяча Сергія Воробйова, який, схоже обурений сьогоднішніми знущаннями активістів над затриманим ними чоловіком.

 

 

«Яка кількість «Шарикових» окрилилась і відчуває, що саме вони є Закон? Ми будуємо правову державу, чи державу по понятіях? — питає чернігівчанин. — Хоча те, що цим займається Oleksandr Tarnavskyi, я чомусь ніфіга не здивований. Чому такі люди не йдуть у правоохоронні органи, щоб з «мусорів», як він сказав, вийшли структури, які працюють на громаду? Тому що таким людям потрібен не Закон, а безкарність і влада. Отут він проявляє свою владу над цим сепаром, а можливо, просто психично хворою людиною».

 

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, в аеропорту «Бориспіль» затримано посібника ДНР.

В аеропорту «Бориспіль» затримано посібника ДНР — СБУ

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top